Обновено
Aexit 90mm Кол Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Плочка Мермер Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 60mm Должина

Aexit 90mm Кол Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Плочка Мермер Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1684.80

Име На Производ : Стакло Дупка Видел;Главен Материјал : Метал.Сечење Дупка со Дијаметар : 30мм / 1.2";месо тело Димензии (Прибл.) : 25 x 10мм / 1" x 0.4" (L*D).Вкупна Должина : 60mm / 2.4";Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 162g.Пакет Содржина : 1 x Стакло Дупка го Видел.Погоден за дупчење мермер, плочки, керамички, стаклени, порцелански, granit_e, камен, совршена замена за стариот или оштетени деца.Работи подобро со електричен вежба (тука не е вклучен).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вкупна Должина : 70mm / 2.75"; Вкупна Тежина : 717g; Сечење Дијаметар : 80mm / 3.15".Име На Производ : Ѕид Дупка Видел;

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

TCT вежба малку е погодна за рачни и електрични вежба, плажа вежба,стојат моторуправувано од машина за ду

Забелешка : ве Молиме проверете дали го делови се компатибилни со вашиот опрема пред ставање на ред.Чети

Дијамантски слој максимизира перформансите и го задржува поостри сечење на работ од традиционалните к

Материјал : хссbimetal.Посебна карактеристика : со исфрлање на пролет и безбедност ЗАТКА.Дупка видов може д

6"*Дупчење на Длабочина : 25мм / 1inch *Вкупна Должина : 50mm / 2inch Product Вовед: *со Високи перформанси во сечење ст

ШИРОКА ПРИМЕНА : Our Bi метал Дупка видов е совршен за сечење дрво,иверица, пластика, base, мека гипс,акрилико

Дупка видов малку е направен од висококвалитет зацементира карбид да ја задржи својата висока цврстина

Индустриски Cnc Професионални Алатки.Cnc Вртење На Производот Категорија Е Завршена, Трајни, Добра Стабил

Производот е 21 / 2" 1 PC Дупка го Видел.Лесен за употреба.Производот е произведен во сад.Намалувања исклучи

Материјал : Јаглероден Челик; Пакет Содржина : 8 во 1 x Дупка Видов, 1 x Пластични Случај; Име на Производ : Ду

Вкупна Должина : 70mm / 2.8"; Вкупна Тежина : 215g.Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Ѕид Дупка го Видел.М

2 X потрајни со 50% подолг живот од претходната LENOX дупка пили.Зголемена дебелина на ѕид подобрува издржли

ДО 50% ПОДОЛГ ЖИВОТ* : Патентиран заб форми се оптимизира чип отстранување на ефикасно дупчење и долг живо

Име на производ : Стакло Дупка Видел;Дупка со Дијаметар : 14mm / 0.55".Материјал : Метал, Дијамантски Честички;

Тема Внатрешна Кол : 5mm / 0.2"; Сечење Дијаметар : 20mm / 0.8".Дупка Видов Длабочина : 28mm / 1.1"; Материјал : Метал.Па

Ефективна сечење на стврднат челици, отпуштен керамика, агрегат содржи конкретни, неmetallics и други тешко

Лесен за користење : едноставен за инсталација,сигурно и брзо.Изградена од Јаглероден Челик за издржлив

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

ГОЛЕМИНА 16mm(0.63инчен) Дијаметар на Дупчење, 7mm(0.28инчен) месо тело со Дијаметар.ДИЈАМАНТ ОБЛОЖЕНИ Дијаман

Намалување керамика, дрво, МДФ, Trespa, пластика, гипс картон, мека тули, тули и вар повеќе.Долготрајни изгра

【Одличен материјал】 : Направен од карбид падна метални материјали со висока фреквенција заварување те

[Дијамант Core Вежба Битови] Висок квалитет на Дијамант Зрна се овозможи Брзо И лесно Дупчење...

Прецизни резултати : интегриран дупка работ countersink е идеален за прецизно сечење ѕиден штекер на кариес.З

Сечење Дијаметар : 22mm / 0.87"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Ст

Површински третман : црна мелење.Јаглероден челик круг дупка видов се користи за да се направи круг дупк

ХСС BiМетал со 8 проценти кобалт.Подолг живот.Високо сечење брзина.Arbour Б11536 Компатибилен со други произво

Сечење Дијаметар : 36mm / 1.41"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Ст

Направени од дијаманти материјал, тоа е многу издржливи во употреба.И тоа ќе биде многу сигурни и практи

Scroll