Обновено
Quad Заклучување Спортски Armband

Quad Заклучување Спортски Armband

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76

Повеќето Удобно & Погодно Паметен Телефон Спортски Armband.Ниска контакт со кожата се намалува пот.Патентирана dual-фаза механизам за заклучување обезбедува вашиот телефон останува безбедно на вашата рака.Идеален за следење на вашите фитнес преку апликации како Strava, лесен пристап до музика, и никогаш не се водат за исчезнати, телефонски повик или текстуална порака повторно.Целосно прилагодливи најлон lycra armband ќе се вклопи во секоја рака големина со обемот 17-38cm или 6.5-15 инчи.Компатибилен со сите Четири Заклучување Случаи & Adaptors.Најлон / Lyrca Рака.Ниска контакт со кожата се намалува пот.Рака мие материјал.Прилагодливи за да се вклопи во рака обемот 17-38cm или 6.5"-15".Компатибилен со сите Четири Заклучување Случаи & Универзална Адаптери.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Во исто време, спортски телефон торба е направен од надгради водоотпорен дијамант во облик на Оксфорд т

Универзална работи armband направена од отпорен на вода платно пред и дише мека ЕВА назад, еластична прилаг

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.Прилагодете рака обемот На :

Wristband случај компатибилен со Samsung Galaxy Note 8 Совршен мобилен телефон додаток да има додека Трчање, Џогирање

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се корист

Продавница нешто што треба безбедно и сигурно ❀ За Овој Објект : ❀ Лесни водат : Изработени од полиестер

【Прилагодливи Дизајн】Бенд со кука и јамка затворање е прилагодлив за удобно се вклопуваат и може да се

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу

Безбедна копче или картичка, никогаш не се грижите за морале да го носат вашиот копчињата во вашиот џеб

FITKICKS Armband Neoprene Спортски Активен начин на Живот Опрема Има Повеќето Телефони.Се водат вашите граници.Handsfr

Екран осетлив на допир Компатибилен : Лесно може да го носи вашиот мобилен телефон и пристапете со екран

Најдобри chioce за трчање, риболов, велосипедизам Галакси S20 / S20 Плус / S10 / S10+ / S10e / S9 / S9+ / S8 / S7 / S6 / S5 / По

【Лесни Samsung галакси a10, a20, a30, а50, a70, a10e, note10+,note10, забелешка 9, note 8, note5, s10, s9, s8, s7, s6; Samsung галакси s10 плус, s9 пл

Scroll