Обновено
J&D Armband Компатибилен за LG G8 ThinQ/Г-7/Г-7 ThinQ/LG G6/LG G6 Плус/G5/G4 Armband, Спортски Armband Работи Armband со Клучните Носителот Слот, Совршен Слушалка Конекција Додека Тренингот Работи

J&D Armband Компатибилен за LG G8 ThinQ/Г-7/Г-7 ThinQ/LG G6/LG G6 Плус/G5/G4 Armband, Спортски Armband Работи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2121.60

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилагодливи рака fastens на телефон на вашата рака безбедно.Допирни екран го прави лесен за ракување со вашиот телефон преку armband.Достапни за слушалка; компатибилен со LG G8 Thin Q/LG Г-7/LG Г-7 Thin Q/LG G6/LG G6 Плус/LG G5/LG G4. Опис J&D Спорт Armband ви дава некое пријатно чувство кога ќе тренингот или работи со вашиот телефон.Допирни екран го прави лесен за ракување со вашиот телефон преку armband и прилагодливи рака fastens на вашиот телефон на вашата рака безбедно Компатибилност : Компатибилен со LG G8 Thin Q/LG Г-7/LG Г-7 Thin Q/LG G6/LG G6 Плус/LG G5/LG G4 Производ Содржината 1x J&D Armband.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

76 инчи паметен телефон, како што се apple i Phone 7 плус / 7(5 【Совршен за Сите Активности】 водење armband случај по

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу

Главната zippered комората е доволно голем да се носат пари, картички или вашиот куќата клучеви.Совршен Тре

Вграден екран заштитник кој овозможува целосен екран на допир за функционалност.Вклучува мала џеб кои

Најдобри chioce за трчање, риболов, велосипедизам Галакси S20 / S20 Плус / S10 / S10+ / S10e / S9 / S9+ / S8 / S7 / S6 / S5 / По

Екран осетлив на допир Компатибилен : Лесно може да го носи вашиот мобилен телефон и пристапете со екран

Удобно : Направен со потwicking, дише ткаенина, нашите телефонски рака бендови за водење на гушнавте вашето

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

ДВЕ бендови во еден пакет.Плати 1 за да добиете 2 пливање.Resonable цена за ДВОЈНО безбедност.LED осветлен armband

Антипот и добро миење : на armband е направен од водатотпорни neoprene и, исто така, има антипот и перат својства.

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Повеќето Удобно & Погодно Паметен Телефон Спортски Armband.Ниска контакт со кожата се намалува пот.Патенти

Продавница нешто што треба безбедно и сигурно ❀ За Овој Објект : ❀ Лесни водат : Изработени од полиестер

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

ДВЕ бендови во еден пакет.Плати 1 за да добиете 2 пливање.Resonable цена за ДВОЈНО безбедност.LED осветлен armband

Специјално Дизајнирани Случај за Samsung Галакси A10s, НЕ се компатибилни со други верзии.Интегриран звучен

Во денешниот брзо интензивна живот, фитнес е нешто што не е само потребно, но, исто така, нешто што не мож

【Прилагодливи Дизајн】Бенд со кука и јамка затворање е прилагодлив за удобно се вклопуваат и може да се

Голем дар избор на пријателите, семејство,итн.Исто така, приклучок за слушалки cutouts овозможи лесен прист

Нашите телефонски случај за водење на е дизајниран со едноставност & ефикасност.Конкурентите, користењ

Специјално зголемена слушалка дупка : Специјално зголемена музика слушалка дупка, погоден за поширок с

FITKICKS Armband Neoprene Спортски Активен начин на Живот Опрема Има Повеќето Телефони.Се водат вашите граници.Handsfr

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкрат

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

Scroll