Обновено
Вежба Спорт Фитнес Armband за Sony Xperia XZ2 Компактен, Nokia 8000, LG K4

Вежба Спорт Фитнес Armband за Sony Xperia XZ2 Компактен, Nokia 8000, LG K4

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2138.40

Во задниот дел на armband, има слот за да го носат вашиот дом или автомобил копчиња.Димензии : Приближното внатрешни димензии : 5.Таа ја апсорбира влага и пот, и го задржува вашата рака кул.Водоотпорен Armband : Ова е водоотпорен тренингот вежби џогирање armband кој одговара на вашиот активен животен стил совршено, тоа е прилично лесен за раката и да се доста издржливи.5 инчен мобилни телефони и неговите димензии се : Приближното внатрешни димензии : 5.Прилагодлив : На armband доаѓа со прилагодливи ремени кои ќе ви лесно да се носат според вашата рака големина, совршен за џогирање, утринските прошетки и тешки вежби.Нашите neoprene armband е направен од висок квалитет на пот апсорбирање на материјал кој е дише.На пливање, исто така, се целосно прилагодливи и може да се менува во зависност од вашата рака должина.Затворање на рака може да се користи како приклучок за слушалки организатор така што канапи не доаѓаат во начинот додека вежбате.На armband е направен од лесен и издржлив материјал кој е комплетно водоотпорен и не може да додадете која било најголемиот дел на вашата рака.На предната страна на armband има јасен екран кој е екранот на допир, компатибилен и ви овозможува лесно да пристапите до сите функции на вашиот паметен телефон.25 инчи со 2.Во денешниот брзо интензивна живот, фитнес е нешто што не е само потребно, но, исто така, нешто што не може да се игнорира.25 инчи со 2.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу

Најдобри chioce за трчање, риболов, велосипедизам Галакси S20 / S20 Плус / S10 / S10+ / S10e / S9 / S9+ / S8 / S7 / S6 / S5 / По

Wristband случај компатибилен со Samsung Galaxy Note 8 Совршен мобилен телефон додаток да има додека Трчање, Џогирање

【Прилагодливи Дизајн】Бенд со кука и јамка затворање е прилагодлив за удобно се вклопуваат и може да се

Во денешниот брзо интензивна живот, фитнес е нешто што не е само потребно, но, исто така, нешто што не мож

Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.Прилагодете рака обемот На :

FITKICKS Armband Neoprene Спортски Активен начин на Живот Опрема Има Повеќето Телефони.Се водат вашите граници.Handsfr

Екран осетлив на допир Компатибилен : Лесно може да го носи вашиот мобилен телефон и пристапете со екран

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Ние го цениме вашиот охрабрување.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни пат

ДВЕ бендови во еден пакет.Плати 1 за да добиете 2 пливање.Resonable цена за ДВОЈНО безбедност.LED осветлен armband

Оваа рака ракав има доволно простор за телефонот (под 6,5 инчи).Поради својата растеглив spandex, тоа може да

Тоа е полесно да се носат картичка телефони, цигари и пари, и преграда за складирање е повеќе удобен и пр

Специјално зголемена слушалка дупка : Специјално зголемена музика слушалка дупка, погоден за поширок с

76 инчи паметен телефон, како што се apple i Phone 7 плус / 7(5 【Совршен за Сите Активности】 водење armband случај по

Видиме armband одговара за BLU Sutdio X8 HD / Гранд М2 (2018) / Студио G4 / Студио J8 M LTE / C5 / Гранд М2 2017 / S1 / Студио G М

ДВЕ бендови во еден пакет.Плати 1 за да добиете 2 пливање.Resonable цена за ДВОЈНО безбедност.LED осветлен armband

Scroll