Обновено
ROIY рачно изработени Куршум Школка Обвивка во Облик на Војска Брод Подарок за Реквизитите Украс Дома Декор (Големина : Бакар)

ROIY рачно изработени Куршум Школка Обвивка во Облик на Војска Брод Подарок за Реквизитите Украс Дома Декор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1579.20

[Скулптура Спецификации Материјал] Метал ; Големина на : 11.02*3.93*8.66 во. [Насловна Оркестарот].Дневна соба, спална соба канцеларија бања биро кафуле и на било кое место ви се допаѓа може да се користат за декорација. [Материјал].Суров материјал од статуата е преку нашата внимателно избрани високо-квалитетни суровини, не содржи штетни за човековото здравје материјал, подобра заштита и здравје на семејството. [Home Office Украси].Без разлика дали тоа е сместен во студијата соба, дневна соба, канцеларија, или како подарок за некого, тоа е многу погоден украс за зголемување на забава, осветлува животот и да се види и да уживате. [Додаток Со Апстрактна Тема].Оваа модерна додаток статуа карактеристики на убавата апстрактен дизајн .Оваа статуа нуди жалба на анонимноста на дел од прегледувач, што го прави повеќе привлечен за пошироката публика и голем плус на секое домаќинство оркестарот.Оваа воена Куршум warship, направени целосно од златен куршум школка црева, Топови мерки околу 11.02" во должина Е одлична декорација парче, биро украс, играчки или подарок за некој близок во вооружените сили исто Така достапни во воен борбен авион верзија.Карактеристики : Секоја пиштол школка обвивка има месинг насликани се заврши на тоа,рачно изработени за да им даде на овој метал уметност куршум школка обвивка резервоарот уникатен дизајн и заврши.Пакување листа : 1*warship.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Елегантен Дизајн】 : Ова е интересна едрилици украс, мазни линии, и површината со високоодделение злат

Метал Гроздобер Автомобил Модел, Бакар во Боја, Изработени од Железо.Големина : 10.23x4.33x5.51in.Метал Занаети,

ЗИМСКИ МУЗАТА : Тоа се карактеризира со женската елеганција, во комбинација со тивок и да спие мирно сли

Црвен Камион Божиќ Дрво Декорација Дизајнирани со автомобил модел, таписерии и гроздобер, плус мини ел

Гроздобер дизајн и текстура, уникатен и деликатна, стилски и привлечни.Исто така, може да биде испратен

Материјал : Железо.Бронзена Боја.Големина : околу 18*6.5*12cm / 7.1*2.6*4.7 во,Тежина : 220g / 7.8 оз.Биро Оркестарот Един

Таписерии ИзработкаГроздобер дизајн и текстура, уникатен и нежна.Направен од висок квалитет на Tinplate ма

Модел : должина x ширина x висина : 28*14*15cm .Возилото Модели скулптурата е дар на избор за Гроздобер Автомоб

Овој производ е пченка форма, и многу убави и симпатична за вас да се стави во различни места farmhouse или по

Рачно Изработени Железо Мотоцикл.Рачно Изработени Железо Метал Мотоцикл.Изборот Уметничка Скулптура М

[Материјал] Направени од високо квалитетни материјали, оваа Египетска пирамида модел се цврсти, трајни

Scroll