Обновено
YLEI 3D рачно изработени Метал Ѕид Уметност Оркестарот, Гинко Остава Метал Ѕид Виси Скулптура, Природни Home Art Декорација за Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија Сту

YLEI 3D рачно изработени Метал Ѕид Уметност Оркестарот, Гинко Остава Метал Ѕид Виси Скулптура, Природни Home

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2061.60

Од прирачник за мерење ќе има грешка на 1-3cm, оваа ситуација не е голем квалитет проблем, ве молиме да се разбере.Сигурни сме дека ќе бидете исклучително задоволни со неговите слики.Тоа е исто така многу погодни за ноќта на Вештерките Оркестарот, денот на Благодарноста оркестарот и Божиќ Декор.★ 【ГОЛЕМИНА】 Мал : 110 x 67 cm / 43.На оваа високо-квалитетни ѕид декорација е навистина примамливо и визуелно ја подобрува вашата дневна соба.Уникатна декорација дава секоја соба благородна текстура. ★ 【ТАПИСЕРИИ И ПРЕЦИЗНАТА ИЗРАБОТКА】Секој објект е уникатно создадени и delicately constucted, со акцент на квалитет и внимание на деталите. ★ 【- МОРА да ИМА ЗА ВАШИОТ ДОМ】 Овие метал artpieces работат одлично сам, или како група со други повеќе појавување на ѕид decors.38 инчен; Голем : 143 x 85 cm / 56.Обликот многу модата, богатите три-димензионални чувство направи тоа повеќе шарм.51 lb; Голем : 4 KG/8.Сложена детали се направи ова парче издвоите меѓу вашите други декоративна уметност.46 inch Name : Метал Ѕид Decoration Material : Ковано Iron Picture Формат : Три-dimensional Process : Рака фалсификување, Анти- ' рѓа третман, Составен Заварување, Мет Painting Net Тежина : Мал : 2.Спецификација : Големина : Мали : 110 x 67 cm / 43.Направен од висок квалитет на железо, елегантен, модерен издржливи, се обезбеди траен функционалност и убавина може да им служи на вашиот дом за многу години.Ова е модерен начин за да го олеснат ѕидовите од вашиот дом.Стилски и сјајна додаток за дома мебел : дневна соба, спална соба, канцеларија ,трпезарија, кујна, бар, градина и др. ★ 【БЛАГОРОДНА ЅИД ДЕКОРАЦИЈА】Уникатен дизајн концепт со исклучителен изглед.38 инчен; Голем : 143 x 85 cm / 56.19 кг; Голем : 3.72 lb Package Тежина : Мал : 2.Ние ви препорачуваме да ги оставите простор од околу 3,5 см помеѓу секој панел кога ќе се откажам целата платно.

Повеќе детали

Size:
Small
Name:
Metal Wall Decoration
Material:
Wrought Iron
Picture Format:
Three-dimensional
Process:
Hand forging, Anti-rust treatment, Integral Welding, Matt Painting
Net Weight:
Small
Package Weight:
Small
Scope:
Living room, Bedroom, Dining room, Study, Clubhouse, Hotel
Package Contents:
1x Metal Wall Decoration :
Note:
1. The color will be biased when shooting, and the color of the product depends on the actual product. :
2. Since the manual measurement will have an error of 1-3cm, this situation is not a quality problem, please understand./ :

Слични производи во категоријата

Материјал : Ѕид кука е изработен од тврда пластика, со микрофибер кожа на фронт, кој е лесно да се избрише

На Каролина Метални Плочи Изјава Ѕид Оркестарот од Stratton Дома носи боја и текстура во било кој простор за

Вклучува три скулптури.Цилиндар шлем мерки 12 H x 16 W x 22 D; Domed шлем мерки 11 H x 16.5 W x 17 D; Рунда мерки 14 H x 17 W x 23 D..

ОРИГИНАЛНИОТ ДИЗАЈН Оригинални Putuo Оркестарот дизајн на цвет, се комбинираат елементи на дизајнот со ж

Бувови се традиционално поврзани со падне, но тоа не мора да биде ограничувачки фактор.Тие се поврзани с

★Ѕид Декорација Материјал : метал, овој ѕид уметност скулптурата е целосно рачно изработени, со користе

1.Материјал : едб / Метал 2.Големина : 12" 3.cmpredrilled дупки за лесно да виси 4.Погоден за внатрешна или надворешн

Тоа е совршена, како виси оркестарот за во спална соба, дневна соба, студија, канцеларија, сала, хотел, ре

Ние ќе слушнете предлози на секој клиент и да ги подобриме нашите производи.Ви благодариме за вашето ра

ПАНЕЛ ГОЛЕМИНА : Пакет содржи 3 панели на димензии 36 x 12 Инчи.УМЕТНИЧКА : Ситно рака резбани во дрво и кара

Некои од сликите се чини дека имаат ефект на ' рѓа Димензии : 12 x 8 инчи (20 x 30cm)3 Ова е постер направени од tinpl

* Апстракт, современ, единственлинија уметност е многу погодна за внатрешна и надворешна домашна декора

9 инчи / 40 x 15 cm, кое ќе биде примамливо дополнувања на вашата домашна декорација.Широк апликации : гроздо

Материјал : Метал.употреба : Дома приврзоци.простор : Дневна соба, спална соба, студија, трпезарија, тремо

Метал Ѕид Оркестарот Гинко лисја се дизајнирани делумно целосно и делумно шупливи врежан.Непречено 3 D л

Совршен подарок за оние кои сакаат Плак.Голема craftmanship.Мерење : H : 11.2 Материјал : Ладно Фрлија Бронза.Оваа

Смола 19 Инчи (H).Племенски Шема Engrave во Черепот.Вклучува две црни рогови.Подготвени за монтирање на ѕид.С

Сите дрво, 9 џеб ѕид cubby организатор со декоративни акценти.Овој дел вклучува проширена врвот и база за с

КЛАСИЧЕН ГРОЗДОБЕР ОРКЕСТАРОТ : Мотоцикл е вечен класичен, со носталгични мотоцикл метал знаци, кои вре

Овој модерен и безвременски производ нуди уникатен карактер, кои ќе бидат во функција на секој дом.Сите

Scroll