Обновено
Colcolo Нерѓосувачки Челик Палета Првенство, Двојно Ladle со Голема Уста, Капак и

Colcolo Нерѓосувачки Челик Палета Првенство, Двојно Ladle со Голема Уста, Капак и

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Широк уста за лесен пристап со leakproof пластичен капак, од не ' рѓосувачки челик двојно палета куп, добро рѓа-отпор, издржливи во употреба.Овие нерѓосувачки челик двојно сок се за употреба со маслени бои, растворувачи и медиуми.Тие можат лесно да бидат исечени на палети на работ и двете вклучуваат капаци.Двојно купот на дизајн, така што може да се стави megilp во една чаша и терпентин во други; широка уста за лесен пристап со leakproof завртка капа.Дизајниран да клип на работ на палета да се одржи растворувачи и масла за време сликарство, удобен за носење.Одлична за одржување терпентин, ленено масло, и други медиуми кога сте сликање на отворено или во затворен простор.Опис : - Широка уста за лесен пристап со leakproof пластичен капак, од не ' рѓосувачки челик двојно палета куп, добро рѓа-отпор, трајни да се користи - со цел да клип на работ на палета да се одржи растворувачи и масла за време сликарство, погодно да се носат - Thesestainless челик двојно сок се за употреба со маслени бои, растворувачи andmediums.Тие можат лесно да бидат исечени на палети на работ и bothinclude капаци. - Двојно купот на дизајн, така што може да се стави megilp во една чаша и терпентин во други; широка уста за лесен пристап со leakproof завртка капа - Одлична за одржување терпентин, ленено масло, и други медиуми кога сте сликање на отворено или indoors Specification : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Целата големина(L*H) : Прибл. 90 x 20 mm / 3.54 x 0.7 инчен Дијаметар(секој) : Прибл. 38 mm / 1.5 inch Package Вклучува : 1 Парче Сликарство Тенџере Палета Клип.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Уметноста палета чаши : погоден за сите вода со седиште во медиумите.Избрани палета сет : 3 пластични пал

Одлична за одржување терпентин, ленено масло, и други медиуми кога ќе се сликарство на отворено или во з

Се прелива во боја и надворешниот воздух тесни капакот да се задржи свежа боја помеѓу уметноста сесии。.

Нерѓосувачки челик една дупка палета куп, добро рѓаотпор, издржливи во употреба.Клип за монтажа на пале

【Материјал & Големина】Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.ГОЛЕМИНА : Палета првенство вкупна должина 3.6 ин

Мали Боја Тенџере Големина : околу 5.8 см широк, 16.8 cm долг, 1.5 cm висока; Капацитет : 3ml(3g) / 0.1 оз.Пакет се Вклуч

33 Прегради : 28 мали бунари и 5 големи мешање области во палети, лесно да се меша, посебно на пигменти во ра

Тие можат лесно да бидат исечени на палети на работ и двете вклучуваат капаци.Одлична за одржување терп

Нерѓосувачки челик двојно фах чаша со капа не е лесно да ги кородираат или ' рѓа во случај на масло / вода.

【НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】Нашите маслото првенство е направен од нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа и да

Scroll