Обновено
BAISALJI Ултра-Тенок LED Аквариум Светла 4 Редовите на Високо-Wower Водни Светилка Заградата Светлина која се Протега Светлина Аквариум Светлина Трева Цилиндар Светлина

BAISALJI Ултра-Тенок LED Аквариум Светла 4 Редовите на Високо-Wower Водни Светилка Заградата Светлина која се

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

Моќта на оваа риба резервоарот светлина е 8 W. 4 редови на LED светилка монистра, вкупно 35 бела светилка монистра, 5 сина светилка монистра.Светлината е многу висока, светилка е 28cm долго и 7cm широк, погодни за употреба во риба резервоарот со ширина од 30-40cm.Жица должина е 140 CM.Двата краја на риба резервоарот светилка се телескопски загради, па должината може да се прилагоди за да се прилагодат на риба резервоари од различни ширини.Постои без stroboscopic светлина, и емитирана светлина е научно исти, што е повеќе погоден за раст на водни растенија, и исто така им овозможува на риби и водни растенија за да се покаже подобро гледање ефекти.Моќта на оваа риба резервоарот светлина е 8 W. 4 редови на LED светилка монистра, вкупно 35 бела светилка монистра, 5 сина светилка монистра.Светлината е многу висока, светилка е 28cm долго и 7cm широк, погодни за употреба во риба резервоарот со ширина од 30-40cm.Жица должина е 140 CM.Двата краја на риба резервоарот светилка се телескопски загради, па должината може да се прилагоди за да се прилагодат на риба резервоари од различни ширини.Постои без stroboscopic светлина, и емитирана светлина е научно исти, што е повеќе погоден за раст на водни растенија, и исто така им овозможува на риби и водни растенија за да се покаже подобро гледање ефекти.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ова не е само лава светилки, но, исто така, повеќе дружба.По меурчиња исчезне за еден период на време, тоа

Мини форма, изгледа исклучителна,и изработена од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.

12" Молив тенка мулти Боја LED Тела (18) 7000 K + (3) actinic Сини Led + (3) 660 Nm ЦРВЕНИ Led диоди.Трибоја се вклопуваат да се

Одговара на сите Т8 и Т12 тела.До 30% посветла од стандардните Т8 и Т12 светилки.Висок квалитет.Висок квалите

Заврши Heatsink за инсталација 7 x Сино / 1 x Црвена / 1 x Зелена / 16 Бела.Лесна Инсталација!Predrilled едноставно д�

Боја : Модел E Стил : Minnow тешко ги наведуваш.Материјал : Пластика.Нуркање Длабочина : 0 2м.Пакет Листа : 1 Ги

СитеСтакло ЛентаСветло се користат со ОбратноБлузи за правилно аквариум осветлување.Овие се точно лен�

Задоволството на клиентите е од суштинско значење за нас.Во исто време, тоа може да се користи како бари�

Аквариум LED светло : Finnex засадени+ 24 / 7 CRV LED светло.Аквариуми кој поширок прирабници може да се отстрани м�

60 Pcs SMD LED Чипови по метар, вкупно 300 Led диоди за 5 метри во ролна.Потрошувачка на енергија : 15 W20 W / ролна.Ние �

Светилка главата е rotatable и можете слободно да ја прилагодите тоа.Висок стандард водоотпорен способност,

USB полнење, може да биде обвинет од страна моќ банка, адаптер, компјутер, итн.Изработен од квалитетни пла�

Додадете забава на живот : Со оваа мала риба резервоарот, можете да уживате во забавата на риба земјодел�

Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри п�

Се вклопува аквариум резервоар од 12" да 16.5" инчен должина со прилагодлив за монтажа голема заграда доба�

Моќност : 1.Power plug : НИ приклучокот 【Smart APP контрола】 : аквариум светлина има вграден Bluetooth чип, употреба АП

Мини форма, изгледа исклучителна,и изработена од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.

Scroll