Обновено
Benliu Проширување Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Отворено Првенство Кука и Прстен Кревање Проширување Eyebolt (М8 Кука)

Benliu Проширување Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Отворено Првенство Кука и Прстен Кревање Проширување Eyebolt

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 309.36

Материјал : Тешки кука завртка завртки Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, облека-отпор, анти-корозија, висока ' рѓа отпор.Примена : се Користи во конкретни и ѕидани.Пакет : 7 x Проширување кука Гром。.Големина:М8 проширување гром со кука сидро.Лесен за инсталација : Одберете percussive вежба малку од ист дијаметар како проширување завртка проширување цевка, и инсталирате на електрична вежба за да вежба на ѕид.М8 Проширување Завртка Куки : -Професионален стандард на проширување завртки отворено првенство кука,Идеален за гаража работилница, градители, Joiners и дома, DIY итн.-Целта на безбеден и сигурен одредување на објекти и тела за бетон, тули, ѕидови никаква цврста површина навистина на тешки предмети и опрема.-Пакет Вклучувајќи : 7 * Проширување Завртки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Не постои висок барање на длабочината и чистота на конкретни дупка, и тоа е лесно да се инсталира.Според

На SSTB сидро болт е дизајниран за максимална ефикасност како водител на болт за задржете го поседува и Си

DIY Материјали : Металугрија.Завртка Тип : Машина Завртки.Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Вози Стил : Хекс

Производителот гаранција може да не се применува.Оригиналниот Dewalt квалитет.Погоден за бетон, бетонски,

1" Должина, 100 Кутија 0.300" На Чело Сврзувачки Елементи 0.157" месо тело со Дијаметар за поголема compressive strength.С

Функција : 1 Поле на примена : погоден за гипс картон, бензен одбор, декоративни одбор, перфорирани одбор.

Сите Челик, Машина Гром Сидро.Може Да Се Користи Во Цврст Бетон, Тврд Камен И Цврст Блок.Овластувања За П

DIY Материјали : Металугрија.Материјал : Титаниум Алуминиумски.Материјали : : 6 AL4 V Гр.5 (TC4) Титаниум Алумини

Надворешноста на третманот донесува electroplating полирање третман за да се направи повеќе рафинирано.Оваа е

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Контрола сила нема да се намали.Проширувањето прстен завртки не се лесно да се лизга,помош контрола на ц

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Издржливи нерѓосу

Мазна, delicately полиран, рамни и не сече рака.Издржливи нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, долг животен

Издржливи нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, долг животен век.Мазна, delicately полиран, рамни и не сече р

Низок профил глава може да остане во место кога панели се надолу.Ураганот завртки, исто така може да се н

Име на производ : Само за Дупчење Base Сидро; Производ Содржина : 10pcs x Авто Дупчење Base Сидро, 10pcs x Око Завртк

1 Карактеристики на производот : користејќи вградени во лежишта, 360° произволни ротација без отпор, која

На одредување на проширување завртки користи V облик на наклон да промовира експанзија и генерирање на f

Се користи за anchoring во конкретни само.Сидро е вметната во дупка, ноктите е погоден и се проширува сидро з

Scroll