Обновено
Tacwise 1419 Galvanised Главен, Сребро, 12mm, Сет од 2000 Парчиња

Tacwise 1419 Galvanised Главен, Сребро, 12mm, Сет од 2000 Парчиња

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 489.36

Станот жица (подебел од 13 и 53 тип) galvanised staples за професионална, обезбедување на силна задржете.Станот жица staples се користат од страна на професионалци и DIY е слично во рака tackers, чекан tackers, електрични tackers и воздухот tacker од Tacwise.Популарни во рамките на кров и тротоарите индустрии се должи на нивната силна држи способности.Идеален за монтирање тепих подлога, изолација, пластична sheeting за името, но неколку апликации на овој сестран одредување.Популарни, рамни жица главен идеален за полу-pro/DIY апликации.Компатибилен со Tacwise Z3-140 спектар, на A11 Чекан Tacker, Хоби 140 EL електрични tacker, и други популарни брендови на пазарот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Слично на ДуоБрзо 31 Серија 3108 Длето точка.Достапни нога должини се движат од 1 / 4Инчен да 9 / 16Инчен 3 / 8Инч

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Направени на добар квалитет на производот.Дизајниран за лесна употреба.Квалитетот Makita додатоци кои ком

Високи перформанси Бр 13 staples, 6 мм нога должина, за професионална и трговска корисници, за работа со текст

Поцинкуван.Длето 20 Ga 1 / 2" Круна.Должина 9 / 16".Fastener Серија : ДуоБрзо 75 Серија 1 / 2" Круна парична Казна Жица Sta

Поцинкуван За Поголема Трајност.Interchanges Со Senco C или 71 Серија.Спакуван во кутија од 10020pcs.Се вклопува meite #711

Поцинкуван.Длето 19 Ga 3 / 16" Круна.Должина 3 / 4".Fastener Серија : ДуоБрзо 64 Серија 3 / 16" Круна парична Казна Жица St

16 Мерач 5 / 8" круна c прстен staples.Направени на 304 нерѓосувачки челик 1000 КОМПЈУТЕРИ / Пакет.Staples Компатибиле

Овој дел е исто така познат како : CR133289001 / 133289001 / 133289001 / CR133289001 Fasteners Жица за Круната (1 Единица).Сакате

21 Мерач 1 / 2Инчен Круна, 1 / 2Инчен Нога Должина Тапацир Staples 10, 000 на Кутија; 10 Кутии по Случај.ЕлектроПоцинк

Највисок Квалитет за Индустриска и Комерцијална употреба.Брзо stapling, без притискање.Interchangable со : BA71, Џ.К 67

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Ве Молиме Потврдете Спојувач Компатибилност Пред Да Нарачате 304 од не ' Рѓосувачки 7 / 8" 1,000 се брои.Mini Pak 304

Производителот гаранција може да не се применува.Поцинкуван staples.Нема.ST13 Кутија содржи 5000 x Бр 13, 8mm нога s

Ако вашиот алатка број на модел се наведени подолу и нашите fastener се вклопува во рамките на големината на

2,500pc асортиман на ТешкиДолжност 27 / 64" стејплс.ТешкиДолжност ? 27 / 64" се вклопува Стенли TR110, TR150, TR150 HL,TR250, TRE5

Scroll