Обновено
MACHEREY-NAGEL 723060.6 Permabond Г.С. 20 M Capillary Колони за GC, Филм Дебелина: 0.25 µm, Должина: 60 m, 0.25 mm ID, USP: G16

MACHEREY-NAGEL 723060.6 Permabond Г.С. 20 M Capillary Колони за GC, Филм Дебелина: 0.25 µm, Должина: 60 m, 0.25

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1116.00

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16. Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за водни раствори.Слични фази : ОПТИМА ВОСОК, ДБ-Восок, , HP-Восок, HP-INNOWAX, TX-Восок, КП-Восок 52 БЛАГАЈНИЧКИТЕ, Stabil восок, 007-Г.С., BP20, НА-Восок, ZB-Восок.Max.температура за isothermal операција 220 °C. Max.температура за кратко isotherms во температурата програма 240 °C. 0.53 mm ID колони : Max.температури 200 и 220 °C, resp.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Солидна печати печат универзална лист за Frangipani Plumeria.Добар квалитет чисто силиконски,не деформација.Мув

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 32.0" (L) x 4.25" (W) x 2.75" (H).Counntry На Потекло : Турција..

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголеми

БРЕНД : NACHI.ШИРИНА МИЛИМЕТРИ : 22 ДИНАМИЧКО ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 60,500 СТАТИЧКИ НА ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 73,000 ИМАЈЌИ ТИ

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Боја / Крај : Обложена.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 16000 часа.Lumens (светлина излез) : 7900 CRI : 85

IP67 Водоотпорен и Shockproof : говорникот се уште врши дури и кога потопен.Име : Отворено Водоотпорен Безжична

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Висок квалитет За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум

Пиксел густина : 200 PPI.Систем Јазици : Англиски / Шпански / Германски / Француски / Руски / Arabic / Јапонс

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

[Силна запечатување перформанси] : Повеќе запечатување заштита,лесно да се повлече и crimping начин да се пе

Погоден за секого : таписерии и лесни погоден за мажи, жени или деца, без разлика дали тоа е удобно патува

РедеаFree Совршен Гранит карактеристики 100% редеаслободен сјај што носи пенливи чистење на вашиот countertops,

Benifits за Вас Тоа ви помогне да го организирате вашето биро и да зачувате простор и време за вас,Поминуваа

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

Scroll