Обновено
Мини Ладење Седат, Може да Се Ладат и се Загрева Повеќе Моќни Перформанси Phlx База за Семејство

Мини Ладење Седат, Може да Се Ладат и се Загрева Повеќе Моќни Перформанси Phlx База за Семејство

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 851.76

Погоден за повеќето рамни‑дно чаши, пијалаци канти, контејнери, керамички чаши, стакло чаши, од нерѓосувачки челик, чаши итн. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Користење на ABS инженеринг пластика, таа има силни издржливост и трајност, анти‑протекување, и висока безбедност. Интелигентни увеселителен парк, поддржува и двете греење и ладење, едно‑копче за ладење и постојана температура на греење. На полупроводнички законот за ладење чип троши помалку енергија и ја подобрува брзината на топлина за зачувување/ладна презервација.Интелигентни увеселителен парк, поддржува и двете греење и ладење, едно‑копче за ладење и постојана температура на греење. Користење на ABS инженеринг пластика, таа има силни издржливост и трајност, анти‑протекување, и висока безбедност.Спецификација : Предмет Тип : Електрични Првенство Mat Material : ABS Инженеринг Plastic Product Боја : White Product Модел : C-100+Номинална Моќност : 10 WProduct Напон : 5 V/2 AWeight : Прибл.Функција : 1.на пазарот. Функцијата на овој производ е да се задржи топло и ладно. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. 140x90x35mm / 5. Двоен слој за чаши и набивање на дното чаши не се погодни.6 in Product Големина : Прибл.На полупроводнички законот за ладење чип троши помалку енергија и ја подобрува брзината на топлина за зачувување/ладна презервација.на пазарот.Тоа се препорачува дека на дното на чашата да е рамна.Едноставен изглед, plug and play, со USB интерфејс, компактен и пренослив, погоден за канцеларија и дома.Тоа не може да се користи за да зоврие водата.Погоден за повеќето рамни‑дно чаши, пијалаци канти, контејнери, керамички чаши, стакло чаши, од нерѓосувачки челик, чаши итн.

Повеќе детали

Item Type:
Electric Cup Mat
Material:
ABS Engineering Plastic
Product Color:
White
Product Model:
C-100+
Rated Power:
10W
Product Voltage:
5V/2A
Weight:
Approx. 465g / 16.4oz
Effective Line Length:
93cm / 36.6in
Product Size:
Approx. 140x90x35mm / 5.5x3.5x1.4in
Package List:
1 x Heating Cooling Coaster :
1 x English Manual :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Double‑layer cups and thick bottom cups are not suitable. It is recommended that the bottom of the cup be flat. :
4. The function of this product is to keep warm and cold. It cannot be used to boil water. :

Слични производи во категоријата

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и пер

Нашите фрижидери се наменети за минимално празнини со прилагодливи предните и задните нозе за да се ово

Вшмукување чаши лесно да се придржуваат до стакло фрижидер или замрзнувач merchandiser вратата.Вратата чокол

(оптимална температура опсег за расиплива храна за складирање е 37 до 41 °F (3 до 5 °C)).Организираме овие пол

Пакет Димензии : 9 L x 10 H x 10 W (инчи).Пакет Тежина : 2.2 килограми.Земја на Потекло : Кина.Дел број : 947043...

РАЗЛАДНИОТ СИСТЕМ : Страна монтирани, автономни и целосно монтажни Blizzard R290 единица за кондензирање кори

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

Вистински ОЕМ замена дел.Ефикасност и леснотијата на користење се дизајнирани во јадрото на Rendell е коме

Пакет Димензии : 9.0 H x 5.0 L x 6.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност,

2 Дел 6 Стандард Прилагодливи ЕпоксиднаОбложена Полиците 4 Половина Должина Солидна Врати.Лево / Лево Вр

Вистински ОЕМ замена дел.MasterПојас е рок солидна ладење решение за 75 години за службата за храна индустр

Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во висококвалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.

Број На Предмети : 1 Земја На Потекло : Кина.Пакет Димензии : 5" L X 6" W X 9" H Пакет Тежина : 0.1 Фунти.Арктикот Воз

Нерѓосувачки челик пред се, страни, врвот, врата и решетката (поцинкуван назад и дното).Внатрешни работи

Вистински оем замена дел.За над 65 години, Точно ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и пер

Вистински оем замена дел.Delafield има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservi

Тип На Производ : Фрижидер.Објектот Пакет Димензија : 5.0 " L X6.0 " W X9.0 " H Точка Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Земја На Пот

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservic

Перка & кондензаторот цевка се подобрува ефикасноста во високотемпературни средини.Автоматски се Одмр

9 сертификати.Атрактивни криви вратата дизајн додава голема изглед на кујната settings.75"x16" Капацитет на За

Пакет Димензии : 8 L x 17 H x 11 W (инчи).Пакет Тежина : 1.4 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : MCC15743 Оскверни MCC157

Турбо Воздухот J Серија Ладилник Вклучена JBT60 J Серија Ладилник Вклучена Табела страна на планината, на д

Изолација целиот кабинет структура и солидно вратата се foamedво место со користење на висока густина, по

Точно е undercounter единици се дизајнирани со траен квалитет која ги штити вашите долгорочни инвестиции.Диз

Категорија : Приказ на Случај, Ладилник Пекарница Димензии (LWH, Wt.) : 34.25 x 77.5 x 53.9 Инчи, 787 Фунти.ХидраKool Пека

Scroll