Обновено
HeySplash Водоотпорен Телефон Случај, [3-Pack] Подводни Јасно Видиме Торбичка Сува Торба со Lanyard Компатибилен со Новиот iPhone SE 2020 iPhone X/XS/8/7/6s/6 Плус, Галакси S9/S8/S7/S6

HeySplash Водоотпорен Телефон Случај, [3-Pack] Подводни Јасно Видиме Торбичка Сува Торба со Lanyard Компатибилен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА : Одговара на паметни телефони До 6.6 инч. [ Компатибилен со Новиот i Phone 13 мини/i Phone 13/i Phone 13 Pro/i Phone 13 Про Max, i Phone SE, i Phone 11/11 Pro/11 Про Max/X/Xs/Xr//Xs Max, 8/7, Галакси Забелешка 10/9/8, S10/S9/S8 Плус, S20, S10, S10e, P30 P20 Mate20 Про, Nokia Lumia и други телефонски уреди до 6.6".].ДОСТАПНИ ОПЕРАЦИЈА & TOUCH-ЧУВСТВИТЕЛНИ : прави на транспарентен и ултра тенок ПВЦ материјал, кристално јасно windows на двете страни им овозможи целосен екран на допир функција на фотографија, видео или e-mail инспекција. [Допир ID отпечаток НЕ се Достапни & Подобар ефект на фотографирање, со јачина на звук копче].IPX8 ЗАВЕРЕНА : Супериорен водоотпорен заштита до 98 нозе (30 метри), ефикасно да го задржи надвор вода, снег, прашина, песок и нечистотија и др.Совршен за пливање, риболов, пловењето, скијање или на плажа активности.ЗАТВОРЕТЕ ЗАШТИТА : се Обезбеди затворање и запечатени дизајн заштита на вашиот уред од вода, снег, прав и нечистотија.Ви овозможи да уживате во пливање, риболов, сурфање и слично.ПРЕНОСНИ : Исклучителен дизајн со кој се одвојува lanyard за виси околу вратот слободно, лесно да пристапите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ве молиме чувајте ги од било какви остри предмети.На водоотпорен перница ви овозможува да го користите

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плете

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

???? 2 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со црна боја, одговара на сите паметни тел

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

MIER Вода Доказ Сува Ранец со Екстра Голем Капацитет 2 size опции на 60 / 150 L за различни прилики.Доволно прост

Гаранција : 30 дена од денот на наплата или бесплатен замена, без било какви услови 1 година гаранција се о

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Супериорни Перформанси :екранот може да биде заштитена од гребење во текот на спортови на вода.Водоотп

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Обезбедува вода / снег / прашина заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за фун

95%Spandex+5%Чипка.жените градник додатоци 32g градник секси долна облека 2xl долна облека во црвена долна облек

【Capatibility】 Ова тешко водоотпорен случај е компатибилен со iphone X, Iphone Xs 【Потврдија Водоотпорен】Нашите ipho

Водоотпорен телефон сува торба торбичка со итни свирче екран на допир за телефонот случај се вклопат за

Универзална големина одговара на сите паметни телефони до 7.0" големина на дијагонала, или i Pod, MP3 плеери (

Овој Пакет Содржи : Општ водоотпорен случај сува торба одговара на сите паметни телефони до 7.0" големина

Овој високо квалитетен водоотпорен сушење торба е сè што ви треба да ги чувате вашите предмети се исуши

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Телефон Водоотпорен Носителот Материјал : ABS + с

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Овој пакет содржи 7 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Тоа лесно се accommodates вашиот телефон и обвива околу тоа доста добро.Дизајниран со премиум материјали, тор

Овој пакет содржи 8 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О

Scroll