Обновено
Мажите Берберот Електрични Црна Жилет Хлапак Близнак Сечилото Брада Жилет Лицето За Нега На Ножици

Мажите Берберот Електрични Црна Жилет Хлапак Близнак Сечилото Брада Жилет Лицето За Нега На Ножици

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 654.96

Двојно мрежа машина главата, два слоја на независни лебди нож нето, бричење без мртви краеви.Pop-up агол нож за лесно ракување на тешко делови.Моќност Тип : Батерија.Сечилото на Употреба : се Соочуваат, за берберот.Работно Време : 45 Mins.Двојно мрежа машина главата, два слоја на независни лебди нож нето, бричење без мртвите ends Pop-up агол нож за лесно ракување на тешко parts Specifications:Моќ Тип : Rechargeable Blade Употреба : се Соочуваат, за берберот.Работно Време : 45 Mins Washing Режим : за Чистење со четка clean With средување на уредот : Yes Charging Време : 8h Model Број : km-1102 Power : 3 WColor : Black Material : abs+нерѓосувачки steel Size : 13.7*5*15 CMVoltage : (220 V, тоа може да биде наполнета во 110v премногу )50hz/60 Hz What се вклучени : 1* Shaver1* Заштитни cover1* chagrer1* Чистење brush1* Manual Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Погоден за авионски, бизнис патување, со користење во канцеларија, во автомобил, во движење, кампување, и

Лесен и пренослив, тоа е несомнено најдобриот партнер во вашиот секојдневен живот 【5 D РОТАРИ ЛЕБДИ ХЛАП

Новиот Дизајн 2 Во 1 Коса Хлапак : Inovative дизајн со двојна намена на 4 D ќелава глава за бричење и брада среду

Електричен жилет може да миење на целото тело со вода, отворете нож покрие со едно копче, брзо се измијат

【Свиткување навнатре Криви Главата Хлапак Површина + 4 D Flex Технологија】 : Удобно одговара на кривата на

★ Прецизност тример глава : употреба заедно со три различни граница чешли(3мм, 5mm, 7mm) да се намали, полесн�

Тоа исто така може да се користи за отстранување на косата за девојчиња, нежно, без повреда на кожата, по�

USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ : До околу 80 минути бричење време (околу 30 shaves) со само околу 1 час полнење, совршен за ваши�

Полно тело, се мијат, 4 D удобно дрво, V облик на подвижна глава двоен прстен еластичен нож нето, совршено с

Можете да ги користите тример за до 90 минути cordless кога обвинет за 2 часа.Најдобриот Подарок и да не се Гри

Со трендовски изглед и боја процес го прави својот изглед погледнете повеќе рафинирано и повеќе тексту�

Автоматско мелење машина главата, остар и удобен за бричење брада, долгорочна операција без добивање на

Прецизни Popup тример лесно да се скратува вашиот moustache и sideburns shaping.брада е во пораст поинаква насока на ли�

* Лебди дрво · Петалатка главата интегрирани · Smart полнење, 5 алатка подвижна глава за бричење, удобно се �

Удобен & интелигентен дизајн, тоа е многу погодна за употреба за дома или патување надвор.Материјал : ABSTyp

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Не приклучок или исклучете со влажни раце за да се спречи електричен шок.【Лесно да се Чисти】 : Можете да

Ntelligent бричење и дрво систем,Стилски Изглед.Двоен прстен дрво нож нето,Три глави Независни Лебди Хлапак.�

Јас ќе одговори во рок од 24 часа [ЦЕЛОСНА ВОДООТПОРЕН & ВЛАЖНИ И СУВИ]целото тело на електрична жилет е во

Напомена : 1 Магнетни жилет горниот капак со 8 магнет дизајн, самоформирање на магнетното поле, не само шт

1 Мажите Трим Одговараат : Брада Тример, Ножици, За Средување на Косата и Трим Детали, Брада, од Страна на �

Криви глави во 3 насоки можат да се движат самостојно во 3 насоки и автоматски се прилагодува на секоја к�

Aquatec Технологијата ви овозможува да го избричат влажни со гел или пена (во или надвор од туш) за екстра за

❤ Ефективни половината тело дизајн, мат текстура материјал, атмосферски изглед, IPX6 водоотпорен, сува и �

Можете да ја чисти вашата брада во секое време, насекаде, и одржување на совршена слика.Можете исто така

【Прецизни И Безболна Бричење】на брзината На моторот е до 6600rpm, два пати на други електрични Брада Нож, к

Scroll