Обновено
На Hillman Група 52043 #9-1/2 Екстра Големи Гумени Затка, 2-Пакет

На Hillman Група 52043 9-1/2 Екстра Големи Гумени Затка, 2-Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 71.76

Лесна Инсталација.Достапни Во Различни Големини Се Движат Од 000 Преку 31. Солидна Црна Гума.Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Опис на производот Гумена Тапа може да се користи за многу различни цели, вклучувајќи запечатување стакло, сад за да го задржи надвор воздухот загадувачи.Тие исто така се користи за да се приклучиш шишиња, лабораторија ампули и други отвори.Овој лесен-за-инсталирајте затка е изработен од црна гума, и достапни во неколку различни големини.Од Производителот Гумена Тапа може да се користи за многу различни цели, вклучувајќи запечатување стакло, сад за да го задржи надвор воздухот загадувачи.Тие исто така се користи за да се приклучиш шишиња, лабораторија ампули и други отвори.Овој лесен-за-инсталирајте затка е изработен од црна гума, и достапни во неколку различни големини.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сите Челик, Машина Гром Сидро.Може Да Се Користи Во Цврст Бетон, Тврд Камен И Цврст Блок.Овластувања За П

DIY Материјали : Металугрија.Материјал : Титаниум Алуминиумски.Материјали : : 6 AL4 V Гр.5 (TC4) Титаниум Алумини

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Издржливи нерѓосу

Се користи за anchoring во конкретни само.Сидро е вметната во дупка, ноктите е погоден и се проширува сидро з

На одредување на проширување завртки користи V облик на наклон да промовира експанзија и генерирање на f

Надворешноста на третманот донесува electroplating полирање третман за да се направи повеќе рафинирано.Оваа е

Функција : 1 Поле на примена : погоден за гипс картон, бензен одбор, декоративни одбор, перфорирани одбор.

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Не постои висок барање на длабочината и чистота на конкретни дупка, и тоа е лесно да се инсталира.Според

Контрола сила нема да се намали.Проширувањето прстен завртки не се лесно да се лизга,помош контрола на ц

1" Должина, 100 Кутија 0.300" На Чело Сврзувачки Елементи 0.157" месо тело со Дијаметар за поголема compressive strength.С

Мазна, delicately полиран, рамни и не сече рака.Издржливи нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, долг животен

Производителот гаранција може да не се применува.Оригиналниот Dewalt квалитет.Погоден за бетон, бетонски,

Материјал : Тешки кука завртка завртки Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, облекаотпор,

DIY Материјали : Металугрија.Завртка Тип : Машина Завртки.Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Вози Стил : Хекс

Издржливи нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, долг животен век.Мазна, delicately полиран, рамни и не сече р

Низок профил глава може да остане во место кога панели се надолу.Ураганот завртки, исто така може да се н

Име на производ : Само за Дупчење Base Сидро; Производ Содржина : 10pcs x Авто Дупчење Base Сидро, 10pcs x Око Завртк

На SSTB сидро болт е дизајниран за максимална ефикасност како водител на болт за задржете го поседува и Си

1 Карактеристики на производот : користејќи вградени во лежишта, 360° произволни ротација без отпор, која

Scroll