Обновено
GW Безбедност 4K Отворен/Затворен Лице за Препознавање/Human/Возило Откривање Безбедносна Камера Систем, 8CH 8MP Рое NVR, 4 x UHD 4K Smart ПИ IP Микрофон Куршум Камери, Пре-Инсталира

GW Безбедност 4K Отворен/Затворен Лице за Препознавање/Human/Возило Откривање Безбедносна Камера Систем, 8CH

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 681.60

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен check-in известување со познати лица, или ако непознати лица се откриени корисниците можат да добиете предупредување за известување и веднаш видите live stream на активност.Стримувате видео од вашата камера преку Google Асистент & Chromecast, Google Дома Центар, или преку Алекса уреди со екран, како Ехо на самото Место, Ехо Покаже или 4 K Оган во ЖИВО.Овој Интелигентен ПИ технологијата го намалува лажни сигнали и само испраќа релевантни лице/возило известувања.Уживајте во hands-free безбедност користењето на гласовни команди.Watch live streams и приказ на репродукцијата веднаш во течно или јасно режим, дозволувајќи им да останете информирани и во секое време и насекаде.Секој GW Безбедност ПИ камерата може да бидат конфигурирани како Личност/Возило откривање наместо да се соочи со признавање.Веднаш ќе знаете ако некое лице или возило доаѓа на вашиот имот со напредни лица/возила за движење откривање технологија.Се check-in известувања со познати лица, известувања и алармирање со непознати лица.Поддржува Далечински Приказ преку компјутер и паметен телефон со секој од тие системи подолу : Mac, Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Android, i Phone, i Pad како и CMS софтвер и Веб-прелистувач.Локалните Гледање. 265 4 K (8 MP) Водоотпорна 3. 265 4 K NVR Безбедносна Камера Систем со (4) H.Smart Движење Откривање + Smart Репродукција s чувствителност за да се добијат само на сигнали што треба.Кога некоја камера ќе детектира Лице, Лице, Автомобил или изберете зони на вашиот кориснички движење прилагодувања, тоа може да го активирате повеќе безбедносни одговори вклучувајќи вклучување на NVRs ѕвончето, испраќањето на некој e-mail alert, Стан известување, и од нив предизвиканите снимање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголеми

Сан Диего Padres.Сан Диего Пилешко.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сит

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бак

Оптички heart rate монитор континуирано, прецизно отчукувањата на срцето без градите рака преку 6 LED оптички

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака)...

Пакет : 3pcs четка влошки.Се вклопува Ајкула Модели : S1000 S1000 A S1000 C S1000 WM S1001 C правосмукалки.Singel страната диза

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

Погоден за секого : таписерии и лесни погоден за мажи, жени или деца, без разлика дали тоа е удобно патува

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.ПРО

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

Дизајнирани да работат рака под рака со Холт Дрвото Лопати, и други водечки лопати.Врвен квалитет на жиц

IP67 Водоотпорен и Shockproof : говорникот се уште врши дури и кога потопен.Име : Отворено Водоотпорен Безжична

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот 10 совети од 3,5 д

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

Пиксел густина : 200 PPI.Систем Јазици : Англиски / Шпански / Германски / Француски / Руски / Arabic / Јапонс

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

Scroll