Обновено
eBoot 300 Парчиња Обоени Расположливиот Маскара Прачки Eyelash Око Lash Четка Шминка Applicators Kit (Црна Рачка, Multicolor Главата)

eBoot 300 Парчиња Обоени Расположливиот Маскара Прачки Eyelash Око Lash Четка Шминка Applicators Kit (Црна Рачка,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

Количина : 300 x eyelash четки; Боја : црна рачка, multicolor четка главата (роуз, сина, црна, лаванда, виолетова, розова).Практичен и удобен : маскара четки прачки се лесни и мал, лесен за употреба и удобен за носење и чување, одделување на трепки пред или по маскара апликација.Цврста и флексибилна : eyelash четка се гради на тешко пластична рачка и влакна на косата, еластична четка глава може да се наведнуваат малку зависност од вашата потреба.Повеќенаменски : око lash четка може да се примени за да се натопи органски рицинус да око lash; Добро за eyelash, око шминка растворувач, течни eyeliner, кармин.Секојдневна примена : шминка четка за полнење одговара на on-the-go и секојдневна употреба, како што се бизнис патувања, празници, свадба, секојдневна употреба и перформанси. ✔ Санитарен и чисти, постојана употреба на истото маскара четка може да се изгради на бактерии и да доведе до чеша очите, но овие расположливиот маскара прачки ефикасно да ве спречи од тоа да имаат чеша очите. ✔ Лесно преносливост со компактна големина,се вклопуваат во со повеќето од сочинуваат случај и може да се носат во различни прилики, како што се бизнис патувања,празници,proms ,свадба, перформанси,итн. ✔ Овие расположливиот маскара прачки главата е еластична може да биде малку свиткана според вашите дневни потреби,можете исто така да се натопи органски рицинус да око lash. ✔ 300 парчиња eyelash applicators може да помогне во добивање на маскара грутки исклучите вашиот трепките.четкањето на вашите веѓи, како и.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Eyelash Четки】Шминка апликатори за полнење : 50pcs во една кеса 【Веѓа Четки】Совршен за одделување на трепк

* Мека и свиленкаста на допир, еднократно, лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се чисти и шминка

Маскара апликатори : Маскара стапче applicators четка глава може да биде малку свиткана, лесно да се тркалаат

Расположливиот Маскара Прачки & Микро Applicators Четки : Овие расположливиот eyelash маскара четки се разноврсн

На влакната се меки доволно за шминка и маскара употреба.9 инчен Боја : црна Пакет, вклучувајќи : 50 компју

Расположливиот eyelash маскара прачки апликатори.Расположливиот Маскара Четка Апликатори.Расположливиот

Лесна апликација – Прачки ви помогне да се постигне добарпотрага трепките без никаква трага на clumping.Ја

Не се лизга дизајн : Y форма eyelash четки се обликувани за да ги собере различни око форми, може да нежно под

Четка глава може да се bended малку како што треба.Оваа направа ќе ви даде гламурозен изглед за посебни при

Повеќе функција алатки : овие расположливиот веѓа четки може да биде мултифункционален и практичен за в

Пинк Кристал Стап, 300 компјутери во пакет.Должина 4 Инчи за секој.Одделување на трепки пред / по маскара а

Расположливиот Eyelash Четка : Можете непречено да се одделат и продолжување на трепките по виткање и маска

Боја : розова.Материјал : Пластика.Големина : 11x4.5cm / 4.3x1.8 инчи.Миеш трепките со eyelash чешел за да се среди на

Ако секојдневна употреба на бамбус производи или производи за еднократна употреба е намалена.Можете да

Секој lash продолжување четка стапче е 4.ЗОШТО да се КУПИ : Како lash техничар или само eyelash продолжување поче

20 маскара цевки со 50 расположливиот четки, сите маскара цевки се украсени со боја смола gemstones.На дијаман

Спирала дизајн,погоден за чешла трепките и веѓите,одделување на eyelash пред или по маскара апликација.Сви

Scroll