Обновено
Graintex CB1154 18-Инчен Мејсон е Платно Алатка Торба

Graintex CB1154 18-Инчен Мејсон е Платно Алатка Торба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1360.08

Челична Рамка за Широко Отворање и Тесни Затворање.Топ Жито Кожа Дното.Топ Жито Кожа Рачка и Ремени.Направен од Тешки Платно.Повеќе Џебови Внатре & Надвор.Опис на производот Graintex CB1154 18-Инчен Мејсон е Платно Алатка Торба Од Производителот 18-Инчен Мејсон е Платно Алатка Торба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Платно Алатка Торба е направен од greayt квалитетни материјали, цврсти, кога ги користат

⭐ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : INGCO алатка кеса направена од 2 слоеви на водадоказ 600 D полиестер со парична казна кр

Повеќе внатрешниот и надворешниот џебови за алатки.Голем центар за складирање оддел 1200 полиестер конст

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

Направени од премиум платно, тоа е издржлив за долготрајна употреба.Негов составен вратоврска ремени м

ТЕШКИ АЛАТКА РАНЕЦ НАМЕНЕТА ЗА СИТЕ ЗАНАЕТИ – Дали сте изведувачот, столар, HVAC мајсторот, водоводџија, fr

Нашите проекти се направени од издржлив материјал, кои се силни и издржливи.Значителни џебови кои можат

25Инчен (318 x 178 x 108 mm).Кеса направена од мека еднострани Број 10 платно, мерки 121 / 2Инчен x 7Инчен.Klein не е само

Лесно за Чување : Лесно е да ги носите со прикачен на менувачот, лесно да се мијат и чистат.Голем капаците

Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина.Флексибилност, квалитет и сигурен,издржливи.Лесен за носење, мали димен

1 Производи Големина : Кога unrolled,мерки 2314" / 58.535.5 cm; Кога се празни и валани,мерките 14" / 35.5 см должина, 3.3" / 8.5

Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Договор и деликатна, м

Негов составен вратоврска ремени може да се одржи навива и ред на мали џебови за да се задржи алатки од к

Димензии:големината на овој половината торба е околу 14.Голем Капацитет : Овој појас торба прави рацете

Виткање алатка торба може да се користи како се тркалаат стил или ѕид виси, само го користите мали дупки.

Специјален дизајн во разумно,практично применливо.Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина,прои

Супер товарот, здрав и практични, водоотпорен и издржливи, тоа е неопходно за работа.Зајакнување инжене

Издржливи платно : Направен од тешки солза 900 D платно со висок сила и долг животен век.Издржливи платно to

Scroll