Обновено
N/СЕКИРА 20L Преносни Мали Мини Фрижидер,Автомобил Мини Фрижидер Ладно и Топло, Фрижидер,1 Отстранлив Жица Полица и Прилагодливи нозе

N/СЕКИРА 20L Преносни Мали Мини Фрижидер,Автомобил Мини Фрижидер Ладно и Топло, Фрижидер,1 Отстранлив Жица Полица

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 748.80

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v/110v Моќ Конверзија, Лесен И Брз.Главниот Материјал Се Пластични.Силна Ладење Храна Одделение Материјали Топла И Ладна Тивко И Ниско Ниво На Бучава.Моќта Линија Должина : AC 1.8 m / DC 1.8 m Напон : апарати за Домаќинство 110 V / Возило за 12 V Номинална Моќност : 48~60w Капацитет Големина : 20 L Бучава Вредност : ≈ 35d B (а) Функција : Ладење / Греење Ладење Температурата : 15-20 °C Материјал : ПП Греење Температура : До 65 °C Надворешна Димензија : 33x27x42cm (D / W / H) Внатрешна Димензија : 21.5x21x34cm (D / W / H) Бруто Тежина : 6 KG Димензии (Заградени) : 33x27x42cm (D / W / H).Тоа Може Да Се Користи Во Семејства Или Автомобили.Удобен & Лесна : Оваа Мини Фрижидер е стилски, лесен, компактен и целосно пренослив , може лесно се вклопува во автомобил водови или места за рефус бесплатно патување, направи вашите патувања повеќе погодно.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

Брзо Полнење : интелигентни топлина управување и 36 W автомобил адаптер овозможи брзина речиси идентична

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака)...

[Силна запечатување перформанси] : Повеќе запечатување заштита,лесно да се повлече и crimping начин да се пе

IP67 Водоотпорен и Shockproof : говорникот се уште врши дури и кога потопен.Име : Отворено Водоотпорен Безжична

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Боја / Крај : Обложена.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 16000 часа.Lumens (светлина излез) : 7900 CRI : 85

Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 32.0" (L) x 4.25" (W) x 2.75" (H).Counntry На Потекло : Турција 1

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плака

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

Дизајнирани да работат рака под рака со Холт Дрвото Лопати, и други водечки лопати.Врвен квалитет на жиц

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Оптички heart rate монитор континуирано, прецизно отчукувањата на срцето без градите рака преку 6 LED оптички

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Боја : Црнобело Жица.Материјал : трајни мека супервлакна СТП и PP филм.Вкупна големина : околу 16*15*2cm.Тоа мо

Benifits за Вас Тоа ви помогне да го организирате вашето биро и да зачувате простор и време за вас,Поминуваа

Scroll