Обновено
Aexit 22mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол 7mm Триаголник месо тело ХСС Железо Дупка Видов Ударна Дупка Видов Arbors Малку Машина

Aexit 22mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол 7mm Триаголник месо тело ХСС Железо Дупка Видов Ударна Дупка Видов

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1370.40

Главната Боја : Црно, Сребрен Тон; Материјал : ХСС; Пакет Содржина : 1 x Дупка Видов, 1 x Хексадецимален Клуч, 1 x Пластични Случај.Име на производ : Дупка Видел; Тежина : 77g; месо тело со Дијаметар : 7mm/0.28".Вкупна Должина : 72mm/2.83"; Дупка Видов Дијаметар : 22mm/0.87".Вежба Малку Дијаметар : 4.5 мм/0.18"; Дупка Видов Cuting Длабочина : 14mm/0.55".Се користи за : Железо; Shanks Тип : Триаголник месо тело.Триаголник месо тело за подобро чак зафат.Пилот вежба за прецизно позиционирање кога го користите.Serrated заби обезбедува непречено сечење и помалку вибрации.Користи широко да се вежба на metalic плоча, дрвена плоча или други метални материјали.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ДО 50% ПОДОЛГ ЖИВОТ* : Патентиран заб форми се оптимизира чип отстранување на ефикасно дупчење и долг живо

【Одличен материјал】 : Направен од карбид падна метални материјали со висока фреквенција заварување те

Производот е 21 / 2" 1 PC Дупка го Видел.Лесен за употреба.Производот е произведен во сад.Намалувања исклучи

Прецизни резултати : интегриран дупка работ countersink е идеален за прецизно сечење ѕиден штекер на кариес.З

【12 PCS】Пакетот вклучува 1pc 43 / 8" светлина карбид ронки дупка видов и 1pc 43 / 8" биметал дупка видов,1 MANDREL, 3 еез

Име На Производ : Стакло Дупка Видел;Главен Материјал : Метал.Сечење Дупка со Дијаметар : 30мм / 1.2";месо те

ГОЛЕМИНА 16mm(0.63инчен) Дијаметар на Дупчење, 7mm(0.28инчен) месо тело со Дијаметар.ДИЈАМАНТ ОБЛОЖЕНИ Дијаман

Сечење Дијаметар : 22mm / 0.87"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Ст

ХСС BiМетал со 8 проценти кобалт.Подолг живот.Високо сечење брзина.Arbour Б11536 Компатибилен со други произво

Материјал : Јаглероден Челик; Пакет Содржина : 8 во 1 x Дупка Видов, 1 x Пластични Случај; Име на Производ : Ду

2 X потрајни со 50% подолг живот од претходната LENOX дупка пили.Зголемена дебелина на ѕид подобрува издржли

6"*Дупчење на Длабочина : 25мм / 1inch *Вкупна Должина : 50mm / 2inch Product Вовед: *со Високи перформанси во сечење ст

Вкупна Должина : 70mm / 2.8"; Вкупна Тежина : 215g.Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Ѕид Дупка го Видел.М

Ефективна сечење на стврднат челици, отпуштен керамика, агрегат содржи конкретни, неmetallics и други тешко

ШИРОКА ПРИМЕНА : Our Bi метал Дупка видов е совршен за сечење дрво,иверица, пластика, base, мека гипс,акрилико

Тема Внатрешна Кол : 5mm / 0.2"; Сечење Дијаметар : 20mm / 0.8".Дупка Видов Длабочина : 28mm / 1.1"; Материјал : Метал.Па

Површински третман : црна мелење.Јаглероден челик круг дупка видов се користи за да се направи круг дупк

Индустриски Cnc Професионални Алатки.Cnc Вртење На Производот Категорија Е Завршена, Трајни, Добра Стабил

Scroll