Обновено
HAUTMEC 360° Вртливата Главата Занитвам Алатка, Про Рака Riveter За Професионални или DIY проекти HT0128-HR

HAUTMEC 360° Вртливата Главата Занитвам Алатка, Про Рака Riveter За Професионални или DIY проекти HT0128-HR

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

Умно дизајниран занитвам пиштол алатка со целосна 360° на ротација способности, едноставно да дојдете до тесни агли и тешко простори.Продолжен носот дизајн за тешко-да-пристапни точки и тесни агли.На занитвам алатка составен од челик делови и инкорпорирање на ергономски винил костец и пролет-натоварени рачки за долго-траен, за професионални работни места или DIY проекти.Доаѓа со носот-промена на клуч и 4 меѓусебно носот-парчиња : 3/32"(2.4 mm), 1/8"(3.2 mm), 5/32"(4mm), 3/16"(4.8 мм).За работни места во автомобилската или HVAC царството и тоа е исто така одлична за олук, лим и бура вратата поправка, меѓу другите нешта.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Количината На (1) По Пакет.На hydropneumatic ДАЛЕКУ RAC171 е најдобар riveter на пазарот денес за поставување голем диј

* Разноврсна доволно да се користи на cam синџир да се вози синџири или како еден синџир прекинато со турк

Пакет : Вклучува 40 индустриска сила polyoxymethylene (ПОМ) навртки : 10 секоја од 5мм х 15.8 мм, 5мм х 17.2 мм, 6.6 mm x 17.2 мм и

ВИСОКА ЈАЧИНА МАТЕРИЈАЛ] Направен од висок квалитет на легирани челик со висока цврстина, силна отпорно

Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за висок квалитет и добри п

Професионална изработка, врвен изработка и висока точност помогне да се обезбеди најдобри перформанси.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : телото е направено од алуминиум материјал, кој е лесен во тежина и лесен з

Занитвам Орев Комплет : Орев Занитвам Алатка е Погодна да се Користи во Автомобил, Приколки и Поправка н

【ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН】 : На Carforu 16" ново произведени занитвам орев алатка интегрира различни најновите дизај

[Широка примена] Метал обработка, gutters, автомобили и други заеднички проекти.Без разлика дали сте почетн

1 Оваа занитвам орев пиштол поставите има 6 јатчесто овошје, вклучувајќи ги и М3, М4, M6, М8, M10, М12, на состано

Широко се користи во многу различни индустрии, како што се бродоградба, тешки машини за производство, пе

Толку широк апликација Тоа може да се широко се користат во многу различни цел, како што се градење, теш

Производителот гаранција може да не се применува.Погодни за употреба со челик, алуминиум или нерѓосува

✔Од легиран челик фалсификување пиштол на главата висока цврстина, силни и издржливи, заштеда на време

Автоматско Заклучување : Уникатен пролет натоварени хексадецимален приклучок овозможува автоматско з

Експерт За Квалитет.Прифаќа 3.2, 4.0 и 4.8 мм алуминиум и челик слепи заковки.Експерт за квалитет, со тело изр

Scroll