Обновено
Мачка 20 Инчи Техника Широк-Устата Алатка Торба - 240173

Мачка 20 Инчи Техника Широк-Устата Алатка Торба - 240173

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1679.28

ИЗДРЖЛИВИ : Изградено за да ги задоволи бескрајни барања на груби средини и напорно добрите кој заработи за живот со алатки.УДОБНО : Дизајниран со вашиот комфор во умот, бидејќи вршење на повеќе алатки со помалку замор, ја зголемува ефикасноста и продуктивноста.ФУНКЦИОНАЛНА : Мачка алатка чанти и ранци се дизајнирани за максимална ефикасност.Ќе имаат многу помалку се врати патувања на камион за исчезнати алатки и трошат помалку време сортирање преку overstuffed вреќи да се најде дека алатка.СТИЛСКИ : ќе Ви се допаднат изглед и стил на Мачка toolbags и ранци, со везени логото, црвена патент повлекува, жолта цевки и светла жолта ентериери.ГАРАНТИРА : може да се купи со доверба.Мачка алатка чанти и ранци се заштитени со 100% гаранција за квалитет.Широк отвор за устата лесно алатка локација и пристап. 12 надворешните џебови за брз пристап до алатки и опрема.Здраво-видливост Мачка жолта внатрешните ѕидови направете го тоа лесно да се најде алати и делови. 1200 D премиум полиестер ткаат за сила и издржливост.Бар tacking во критична стрес точки како џеб dividers и патент песни.Вбризгување-украсениот дното панел shrugs исклучување на влага и гребнатинки.Засилен носат справува со гума ракави за удобност.Отстранлив поместена рамо, рака.Lockable само-поправка на прекумерно #10 патентите за брзо лесно се отвораат и затвораат.Целокупната димензии : 20 во.W x 11 во.H x 11 во.Единствено име.Г.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Најлон платно ткаенина која е hardwearing, силни и издржливи.Силен засилен база за заштита од влажна и влажни

Повеќе внатрешниот и надворешниот џебови за алатки.Голем центар за складирање оддел...

Договор и деликатна, модерен атмосфера.Алатка торба организаторот може добро да ги чува сите ваши алатк

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

МУЛТИЦЕЛ ROLLUP АЛАТКА ТОРБА : Идеален за чување на клучеви, клучеви, screwdrivers, клешти, ratchets и други рачни алат

ТЕШКИ АЛАТКА РАНЕЦ НАМЕНЕТА ЗА СИТЕ ЗАНАЕТИ – Дали сте изведувачот, столар, HVAC мајсторот, водоводџија, fr

⭐ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : INGCO алатка кеса направена од 2 слоеви на водадоказ 600 D полиестер со парична казна кр

Високи густи дебело платно, силна и не е лесно да се носат.Тебе површината дизајн, слоевит и убава.Мултиce

Тоа е Стилски РОЗОВА Tote Торба и да Е Личност!Доволно силна за да се користи од страна на мажите, и го напр

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

Мултифункционален : Мултифункционален алатка торба, може да се стави многу мали нешта.Тоа може да се кор

25Инчен (318 x 178 x 108 mm).Кеса направена од мека еднострани Број 10 платно, мерки 121 / 2Инчен x 7Инчен.Klein не е само

Постои рачка на врвот.Тоа е издржлив и практични.Лесно да се свитка, лесно да се носат и продавница.Тоа е

Направен од дебела Оксфорд ткаенина,тоа е повеќе компактен,отпорно на гребење,тешки и солзаотпорни.Пор

Издржливи платно : Направен од тешки солза 900 D платно со висок сила и долг животен век.Издржливи платно to

Супер товарот, здрав и практични, водоотпорен и издржливи, тоа е неопходно за работа.Зајакнување инжене

100% сосема нов и висок квалитет.Преносни рачен,со рачка, лесно да се носат.Се тркалаат тип.Тоа може да бид

На 6 парчиња платно патент торбичка кеси во 3 големини за цел да ги задоволат вашите разни секојдневна уп

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

Челична Рамка за Широко Отворање и Тесни Затворање.Топ Жито Кожа Дното.Топ Жито Кожа Рачка и Ремени.Напр

Име на производ (издржливи во употреба) : Електричар Алатки Торба;Материјал : (најновата технологија) Пла

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Платно Алатка Торба е направен од greayt квалитетни материјали, цврсти, кога ги користат

Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина.Силата поени на дршката се направени од суперсилна конец за шиење, и со

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се

1 Производи Големина : Кога unrolled,мерки 2314" / 58.535.5 cm; Кога се празни и валани,мерките 14" / 35.5 см должина, 3.3" / 8.5

Употреба сценарија : цемент кат, згура кат, градилиштето, чакал floor Beautiful пакување : Оксфорд ткаенина алат

⛓【Дом Алатки】Алатка Торба нашиот хардвер алатки ги исполнуваат или надминуваат ANSI критична стандард

Полиестер платно, водоотпорен и носатотпорни.Алатката торба може да ви помогне да се подобри ефикаснос

Негов составен вратоврска ремени може да се одржи навива и ред на мали џебови за да се задржи алатки од к

Таа е составена од сите супериорен квалитет на материјали за да обезбедат долг живот и функционална ефи

Scroll