Обновено
A029 LED Аквариум Светлина Тело САМО(БЕЗ Напојување) - 30W LED Аквариум Светилка Тело Две Led Канали Допир за Контрола на Коралниот Гребен Светлина за 9.8 инчен - 18inch Тенкови

A029 LED Аквариум Светлина Тело САМО(БЕЗ Напојување) - 30W LED Аквариум Светилка Тело Две Led Канали Допир за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1646.16

ИЗВЕСТУВАЊЕ!НЕМА МОЌ SUPPLIY СО ТОА!.ИЗВЕСТУВАЊЕ!A029 СВЕТЛИНА ТЕЛО САМО!.СВЕТИЛКА ТЕЛО САМО!Светилка тело за A029, без заграда, без напојување!Ако ви е потребна за напојување, ве молиме да се купи на вашиот локален пазар. (24 V-1.5 A).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Многу Добра Апликација : спална соба, дома, барови, кафулиња, ресторани, свадба, забава.Нека вашиот ноќ св

Димензии (во инчи) : 7.25 L x 4.7 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја

5x21cm Voltage : 110240 VLight тип : LEDMaterial : Acrylic Brightness ниво : слаба & медиум & strong Light тип : LED светилка beads To спречи прелив

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Сателитска LED Плус 18" RGB+W LED Светло со Бела завршница, 24Час светлина контролер со диги

Одговара на сите Т8 и Т12 тела.До 30% посветла од стандардните Т8 и Т12 светилки.Висок квалитет.Висок квалите

Боја : Модел E Стил : Minnow тешко ги наведуваш.Материјал : Пластика.Нуркање Длабочина : 0 2м.Пакет Листа : 1 Ги

Светилка главата е rotatable и можете слободно да ја прилагодите тоа.Висок стандард водоотпорен способност,

Направени од високо квалитетни пластични материјал, безбедно и издржливи.Домот на боја и стилски дизај

Заврши Heatsink за инсталација 7 x Сино / 1 x Црвена / 1 x Зелена / 16 Бела.Лесна Инсталација!Predrilled едноставно д

2 x Вшмукување Чаши.Led аквариум светилка има одлична боја рендерирање, кои го прават тоа соодветно шарени

ИМАЈТЕ во предвид ДЕКА : Со цел да се спречи Grommet од правење на бучава, што се користи за наноПВЦ материја

Мини форма, изгледа исклучителна,и изработена од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.

Инаку, пумпа за вода не може да биде вклучен.Во аквариум, на славина на аквариум има посебен прекинувач д

Создава смирувачки ефект.Одлична за вашиот десктоп, детската соба, дневна соба и практично било друга п

За растенијата или корални раст без поттикнување на алги.За coldwater, тропски или морски аквариуми.Led надгр

(Ве молиме да го отстраните пластична фолија на дното на далечинскиот управувач кога го користите, инак

Висока Осветленост : Тоа емитира светла доволно светлина и добра боја рендерирање да се создаде здрав р

Ова не е само лава светилки, но, исто така, повеќе дружба.По меурчиња исчезне за еден период на време, тоа

Одлична ноќ светлина декорација за Божиќ, Одмор, Партии, Домашни Канцеларии, Спална соба или Соби.Добиет

12" Молив тенка мулти Боја LED Тела (18) 7000 K + (3) actinic Сини Led + (3) 660 Nm ЦРВЕНИ Led диоди.Трибоја се вклопуваат да се

Моќност : 1.Power plug : НИ приклучокот 【Smart APP контрола】 : аквариум светлина има вграден Bluetooth чип, употреба АП

СитеСтакло ЛентаСветло се користат со ОбратноБлузи за правилно аквариум осветлување.Овие се точно лен

Додадете забава на живот : Со оваа мала риба резервоарот, можете да уживате во забавата на риба земјодел

Моќта на оваа риба резервоарот светлина е 8 W 4 редови на LED светилка монистра, вкупно 35 бела светилка мони

Се вклопува аквариум резервоар од 12" да 16.5" инчен должина со прилагодлив за монтажа голема заграда доба

Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри п

Scroll