Обновено
Putuo Оркестарот Црна Афион Цвет Ѕид Уметност, Модерен Минималистички Големи Цртање, Метал Цвеќиња Знак, Апстракт Виси Декорација за Кујна, Дневна Соба, трпезарија, 11.

Putuo Оркестарот Црна Афион Цвет Ѕид Уметност, Модерен Минималистички Големи Цртање, Метал Цвеќиња Знак, Апстракт

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 863.76

ОРИГИНАЛНИОТ ДИЗАЈН - Оригинални Putuo Оркестарот дизајн на афион цвет, се комбинираат елементи на дизајнот со жица уметност, со цел да се постигне таписерии и одличен изглед, уметнички декорација ќе стане светла точка во вашиот многу домашна декорација.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ & СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за - Виси на ѕидот декорација е направен од висок квалитет на метал, сигурни и трајни, не е лесно да ' рѓа, слабее или оштетување.Декорација мерки 11.8 x 17 инчи, што е добра големина и е лесен за секого да се забележи.ПРЕКРАСЕН ЗНАК - Шупливи-out 3 D ефект на сенка и минималистички дизајн линија пренесе 3 D декоративен ефект преку линии и сенки за да се создаде модерна една жица уметност.На врвот на задната има 2 правилно големина дупки и е опремена со 2 ноктите за полесно да виси, што создава traceless декоративни дизајн на предниот, така што ова декорација е повеќе естетски.РАЗНИ ПРИЛИКИ - Апстракт модерен стил метал ѕид декорација, погоден за многу прилики, како што е студија, канцеларија, хотел, ресторан, кафе, изложбена сала, итн.Афион цвеќе оркестарот е вреди да се има за секој кој сака метални украси и едноставни дизајни.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕИ - Декорација погодна како housewarming подарок, Денот на Вљубените, роденденски подарок или друга прилика, цвет дизајн е срцето-затоплување на подарок, облагородување вашиот живот полн со љубов и среќа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Прилично Ѕид Оркестарот:рачно изработени, со акцент на квалитетот и детали.Уникатен дизајн со Летање п

Материјал : Метал.Материја : lron.Функција : Декорација.Облик : lregular.стил : Пастирски стил.Тема : PLANTMaterial : Metal

Совршен подарок за оние кои сакаат Плак.Голема craftmanship.Мерење : H : 11.2 Материјал : Ладно Фрлија Бронза.Оваа

Вклучува три скулптури.Цилиндар шлем мерки 12 H x 16 W x 22 D; Domed шлем мерки 11 H x 16.5 W x 17 D; Рунда мерки 14 H x 17 W x 23 D..

ПАНЕЛ ГОЛЕМИНА : Пакет содржи 3 панели на димензии 36 x 12 Инчи.УМЕТНИЧКА : Ситно рака резбани во дрво и кара

Од прирачник за мерење ќе има грешка на 13cm, оваа ситуација не е голем квалитет проблем, ве молиме да се ра

★Ѕид Декорација Материјал : метал, овој ѕид уметност скулптурата е целосно рачно изработени, со користе

Во вистински живот поза, на ornately убава, веднаш препознатлив дрво патка врсници надвор од својата атмосф

Големина : Прибл. Големина : Прибл.Поради светлина, боја може да се покаже малку поинаква. Четири мали пре

Материјал : Ѕид кука е изработен од тврда пластика, со микрофибер кожа на фронт, кој е лесно да се избрише

Одлична Дизајн модерен Минималистички стил со убаво обоени дрвени предмети.Невидливи за монтажа загра

Животкако мајсторство.Зачудувачки реплики.Живописни раканасликани бои под слоевит лак финиш.Изграден

На Каролина Метални Плочи Изјава Ѕид Оркестарот од Stratton Дома носи боја и текстура во било кој простор за

9 инчи / 40 x 15 cm, кое ќе биде примамливо дополнувања на вашата домашна декорација.Широк апликации : гроздо

Тоа значи дека кога и каде ќе имаат такви "компас", имате сила и верба за да водич вашиот сопствен начин...

Димензии : w25.5" x h27.5" дебелина 2".Потекло : Кина Материјал : Керамички.Состојба : Гроздобер рачно изработени

* Апстракт, современ, единственлинија уметност е многу погодна за внатрешна и надворешна домашна декора

Сите дрво, 9 џеб ѕид cubby организатор со декоративни акценти.Овој дел вклучува проширена врвот и база за с

Scroll