Обновено
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Мат Матирано Лажни Ноктите Stiletto Темно Сина Боја Посочи Шефот Долго Стил погоден за носене ABS Смола Заврши Нокти (Боја : Стил 10)

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Мат Матирано Лажни Ноктите Stiletto Темно Сина Боја Посочи Шефот Долго Стил погоден

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 619.20

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Количина : 24pcs/Кутија+2g Лепак. 1. Моден Тренд Дизајн, чиста боја шема, нека ви биде полна со млади и charm2. Лесен за употреба, совршена декорација и долготрајни да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и beautiful3.Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира, совршен избор за вашите нокти fashion4. заштита на животната средина, не му наштети на hand5. Прекрасен подарок за себе или за вашите женски friend6.Безбедноста на вашите природни нокти, заштита на животната средина, не боли раката.Лажни нокти патувања без опасни хемиски process7. Совршен за свадби, игри, запознавање, тие се исто така погодни за ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените и други манифестации.8. Целосна помине дизајн, практични должина, прави вашите нокти тенок и има многу реални или барем професионални look9. Тие изгледаат многу природни и убаво да го држите боја без одвојување или streaking, со што на вашата страна магична и stylish10. Погодна за Секој skin11. Убава, едноставно, атмосфера, погоден за сите видови на занимања.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Стил : Мали свежи.Примена : Прст.Должина : Краток, плоштад главата.Модел : Скок боја.Количина : 24pcs+2g лепак.Ф

Декорација на вашите нокти.Направи вашите нокти поубаво и попривлечно.Многу креативни шема.DIY вашиот ом

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Примена : Прст.Модел : Мермер.Боја : Како на сликата.Големина : Нормален спецификации.Количина : 24pcs+2g лепа

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Количина : 24pcs+2g лепак.Име : Лажни Ноктите.Type : Full Помине Совети.Пол : Жените,невестата,девојки.Примена : Пр

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

♥♣♣♥ удобно маски за жените станови кожа маски за жените станови широк ширина чевли за жени станови у

Еколошки friendaly материјали што ќе биде добро за вашето здравје.Ви помогне да созд свој помине уметност за

Опис : 1.Лажни нокти лажни нокти се најзгодно начин да декорирате вашиот ноктите 2.Оваа убава ноктите диз

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот..

Scroll