Обновено
60 Парчиња Расположливиот Маскара Стапче Цевка Поставена, 30 Дијамант Празни Маскара Цевка и 30 Кристал Eyelash Четка Spoolies Шминка Четка Веѓа Апликатори Алатка за Lash Exention

60 Парчиња Расположливиот Маскара Стапче Цевка Поставена, 30 Дијамант Празни Маскара Цевка и 30 Кристал Eyelash

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76

Ќе добиете : ќе добиете 30 парчиња лак за женски четка цевки со маскара четки за Девојки Жените Шминка Материјали; Доволни количини се доволни за вашата секојдневна употреба и замената потреби, и исто така можете да ги споделите со пријателите.Вредност : ова eyelash стил е евтина, убава и богата со стил; Различни стилови може да се применуваат според различни расположенија секој ден; количината е доволна, и исто така можете да поканите пријатели за споделување на среќа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Количина : 300 x eyelash четки; Боја : црна рачка, multicolor четка главата (роуз, сина, црна, лаванда, виолетова, розо

Расположливиот Маскара Прачки & Микро Applicators Четки : Овие расположливиот eyelash маскара четки се разноврсн

Четка глава може да се bended малку како што треба.Оваа направа ќе ви даде гламурозен изглед за посебни при

【Eyelash Четки】Шминка апликатори за полнење : 50pcs во една кеса 【Веѓа Четки】Совршен за одделување на трепк

На влакната се меки доволно за шминка и маскара употреба.9 инчен Боја : црна Пакет, вклучувајќи : 50 компју

* Мека и свиленкаста на допир, еднократно, лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се чисти и шминка

Професионален квалитет на Расположливиот Маскара Прачки се совршени за fluffing и одделување на двете lash е

Ако секојдневна употреба на бамбус производи или производи за еднократна употреба е намалена.Можете да

Спирала дизајн,погоден за чешла трепките и веѓите,одделување на eyelash пред или по маскара апликација.Сви

Вие не треба да се мијат твоето eyelash четка за долго време повеќе.Опис : Употреба се два вида на употреба

Маскара апликатори : Маскара стапче applicators четка глава може да биде малку свиткана, лесно да се тркалаат

Пинк Кристал Стап, 300 компјутери во пакет.Должина 4 Инчи за секој.Одделување на трепки пред / по маскара а

Не се лизга дизајн : Y форма eyelash четки се обликувани за да ги собере различни око форми, може да нежно под

20 маскара цевки со 50 расположливиот четки, сите маскара цевки се украсени со боја смола gemstones.На дијаман

Боја : розова.Материјал : Пластика.Големина : 11x4.5cm / 4.3x1.8 инчи.Миеш трепките со eyelash чешел за да се среди на

Расположливиот eyelash маскара прачки апликатори.Расположливиот Маскара Четка Апликатори.Расположливиот

Повеќе функција алатки : овие расположливиот веѓа четки може да биде мултифункционален и практичен за в

Четка глава може да се bended малку како што треба.Оваа Eyelash Четка е основна алатка за око шминка.Направи ва

Scroll