Обновено
ELISE & FONDA CP210 Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Симпатична Зголеми Pendant Телефон Шарм за iPhone 11/ XS MAX/XR/X/8 Плус/7/6S/8/SE iPad и iPod (Црна)

ELISE & FONDA CP210 Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Симпатична Зголеми Pendant Телефон Шарм за iPhone

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клупа,како што се i Phone 11 XS MAX XR X 8 Плус 7 7 Plus 6 8 S Плус SE i Pad и i Pod. 100% Сосема нов, Симпатична Малку Црна Роза дизајн (1 парче ).Мерење : прибл. 2 cm (H) x 2.3 см (W) x 0.2 cm (Г) за шарм.Материјал : Цинк Легура Метал ,Кристал Кристал ,Емајл Сликарство и Пластични Приклучокот.Ова е еден убав подарок за себе ,пријателите, вашето семејство и сакана.Тој е одличен додаток за вашиот iphone, да им даде на вашиот iphone прекрасна, заштита на вашиот i Phone е приклучните порта од прашина и lint. 1. 100 % Сосема Нов .Модерен & атрактивни мобилен Телефон Шарм Приклучокот. 2.Мерење : прибл. 2 cm (H) x 2.3 см (W) x 0.2 cm (Г) за шарм pendant. 3. Симпатична Црна Роза Дизајн 4. Направени од цинк легура метал, рачно изработени, емајл сликарство и/ или кристали 5. Тоа е убав подарок за вашите пријатели, вашите родители, децата и сакана.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.МАТЕ

Шарени, жива и супер забавен, ако има некој додаток кој повикува радост и lightheartedness за оваа претстојните

Accessorize вашиот мобилен уред со овој здрав телефон да ѕвони!Оваа "Мир" прстен карактеристики мирен гулаб, м

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

SCOOBYDOO и сите поврзани со ликови и елементи & ХанаБарбера.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавн

Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & мате

Телефонот не се вклучени.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни /

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Издржливи lanyard / рака / string да се носат USB Флеш усб, Keychain, ID Значка Носител на Името на ознаката, MP3 плеер, Ре

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Цртан филм стил, стилски и симпатична.Преносни и удобно, издржлив и не се плаши од влечење.Таа донесува н

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Apple i Phone 7 / 8 / SE (2020).НЕ се ЛИЗГА : Обложени TPU силикони заврши обезбедув

Големината на телото : (приближно) висина 5.1 x 4.7 cm (В) aidolishseven.Илустрации : па тука е реакција кога сериозна

Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани споре

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

28 CM Lanyard должина : 5cm Тежина : 10g Боја : Шарени Пакетот вклучува : 1 x автомобил виси украс 1 x мобилен телефон

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.ОФИЦИЈАЛ

Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.Уникатен дизајн и лесно да пристапите до сите копчиња, контроли и при

Материјал : Алуминиум.Тежина : 30g.Големина : за 14.3 CM.Стил : модерен и симпатична.Повод : Подароци, сувенири.

Исто така, совршен подарок за роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, дипломирањето, и секоја прилика.с

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Прст Поврзувачот.Име на производ : Kalo Design Прст Поврзувачот Материјал : TPU Големина : 28 Wx95 Hx5 D(мм) Тежина : g *K

Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни / паметни телефони, музичк

Scroll