Обновено
RUNSY Батеријата Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5G, 5000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот Случај, Додадете Екстра Сок, Не се Компатибилни со S21 или S21+ (6.

RUNSY Батеријата Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5G, 5000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Тоа е совршен за патување и активности на отворено.Вклучени во : Полнење на телефонот и батеријата случај истовремено додека вклучен.Тоа НЕ е компатибилен со Галакси S21 или Галакси S21+.Засилен Агли и страни за заштита на дизајн. 360o Целосна Заштита.Треба да се отстрани батеријата случај ако сакате да ја синхронизирате телефонот со компјутер. √ Интегрирани прекинувач ви овозможува да го вклучите / исклучите батеријата случај брзо.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Батеријата случај нема автоматски да го наполнам телефонот кога батеријата на телефонот работи на ниско ниво.Батеријата случај нема автоматски да го наполнам телефонот кога батеријата на телефонот работи на ниско ниво.Идеален за долги патување и бизнис патување.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Треба да се отстрани батеријата случај ако сакате да ја синхронизирате телефонот со компјутер.Заштита на телефонот од испакнатини, гребнатини и прашина.Притиснете го копчето еднаш, за да започне полнењето.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета. √ Изградена-во 5000m Ah литиум-јонска батерија, висока ефикасност и висок конверзија стапка. 4-светлината LED индикаторот покажува моќта на статусот на батеријата случај.Заштита на телефонот од испакнатини, гребнатини и прашина.Не прекумерна големо.Инсталација : телефонот е обвинет откако е инсталиран во батеријата случај.Инсталација : телефонот е обвинет откако е инсталиран во батеријата случај.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дизајнирани да работат рака под рака со Холт Дрвото Лопати, и други водечки лопати.Врвен квалитет на жиц

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

Пиксел густина : 200 PPI.Систем Јазици : Англиски / Шпански / Германски / Француски / Руски / Arabic / Јапонс

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Истата платформа како и во Smartphonesпатент.Само стол за масажа линија која е истражуван, развиени и собрани

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

Scroll