Обновено
MoKo Водоотпорен Телефон Торбичка [2 Pack], Подводни Телефон Случај Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone 12 Мини/12/12 Про, iPhone 11/11 Pro/11 Про Max, X/Xs/Xr/Xs Max, 8/7 Плус, Галакси S20, Заб?

MoKo Водоотпорен Телефон Торбичка [2 Pack], Подводни Телефон Случај Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 238.80

Ве молиме ТЕСТ со ткиво пред да го користите.Никогаш повторно мора да се грижите за вода штети на вашето драгоцено паметен телефон на вашиот пливање, нуркање, лебдат, сурфање, mountaineering аикидо, скијање, и риболов патувања, на Mo Ko IPX8 водоотпорен, snowproof, dirtproof случај е идеално решение за одржување на вашиот телефон безбедно и сува.Fogging во торбичка е нормална појава бидејќи на температурна разлика.Компатибилен со : Apple i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone 11 Про Max, i Phone X, Xs, Xr, Xs Max, Плус 8, 8, 7 Плус, 7, 6 S Плус, 6 Плус, 6 S, 6, SE, 5 S.Не поддршка за допир функционира под вода.Компатибилност : Компатибилен со i Phone 12/i Phone 13/i Phone 12 про max/i Phone 13 про max.Samsung Галакси Забелешка 10, S10, S10 Плус, S10 e, S9 Плус, S9, S8 Плус, S8, S7, S7 Работ, S6, S6 работ, S5, Забелешка 9, Note 8, Забелешка 4.Големи телефони со случај не се препорачува.Целосна Заштита : Лесни и меки Термопластични polyurethanes (TPU) обвивка со едноставна snap и кодот за пристап, да ги штити вашиот уред од вода, снег, прав и нечистотија.Дополнителен простор за складирање на кредитни картички, лична карта, пари, монети и други предмети, додека игра на отворено спорт.Екран-допир Сензибилитет : Транспарентна windows на двете страни им овозможи целосен екран на допир за функционалноста на Фотографија или на проверка на пораки на леснотија.Answer : ___________________________ NOTE : 1.IPX8 Заверена : Супериорен водоотпорен заштита.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Овој пакет содржи 7 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О

Ве молиме да бидат сигурни да се купи! Упатство за Употреба : 1.на водоотпорен сува кеси бидете сигурни да

Одлична клиентот услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот или како да го искор

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Транспарентен водоотпорен случаи овозможи да се земе добар квалитет на слики и видео записи подводни.В

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Телефон Водоотпорен Носителот Материјал : ABS + с

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Водоотпорен телефон сува торба торбичка со итни свирче екран на допир за телефонот случај се вклопат за

Овој Пакет Содржи : Општ водоотпорен случај сува торба одговара на сите паметни телефони до 7.0" големина

MIER Вода Доказ Сува Ранец со Екстра Голем Капацитет 2 size опции на 60 / 150 L за различни прилики.Доволно прост

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА : Одговара на паметни телефони До 6.6 инч [ Компатибилен со Новиот i Phone 13 мини / i Phone 13 /

Супериорни Перформанси :екранот може да биде заштитена од гребење во текот на спортови на вода.Водоотп

【Capatibility】 Ова тешко водоотпорен случај е компатибилен со iphone X, Iphone Xs 【Потврдија Водоотпорен】Нашите ipho

Совршен за било отворено активност каде што треба да се задржи на вашиот работи од добивање на влажно—д

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Материјал .Youd подобро да имаат телефон на камерата поставување, и потоа оди под вода.Мобилен телефон мож

Обезбедува вода / снег / прашина заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за фун

Тоа лесно се accommodates вашиот телефон и обвива околу тоа доста добро.Дизајниран со премиум материјали, тор

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

???? 2 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со сина и зелена боја комбинација, одгова

95%Spandex+5%Чипка.жените градник додатоци 32g градник секси долна облека 2xl долна облека во црвена долна облек

Овој високо квалитетен водоотпорен сушење торба е сè што ви треба да ги чувате вашите предмети се исуши

Големина : флуоресцентни водоотпорен перница : 21 * 11cm лебди водоотпорен перница : 16.8 * 9.6 cm.Флуоресцентни В

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плете

SGS лабораторија тестирани проп 65 согласност.Продолжи да сакаат вашите уреди, но да научат да живеат со н

Scroll