Обновено
На Hillman Група 59773 1/8-Инчен Двојно Сплит Вратило Јака, 5-Пакет

На Hillman Група 59773 1/8-Инчен Двојно Сплит Вратило Јака, 5-Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 582.48

Сила На Тврди И Меки Шахти.Ефикасна Јака Дизајн.Лесно Да Се Инсталира Каде Главните Демонтажа, Инаку, Би Се Потребни.Земја На Потекло : Кина.Опис на производот Вратило Јаки се лесно да се прилагоди со нивните сет завртки.Тие се лесно да се инсталира без да ја размонтираат машини или компоненти.Вратило јаки создаде цврста се вклопуваат и поголема држи власта, без вратило штета предизвикана од поставите завртки.За да ја инсталирате, едноставно слајд овие јаки на вратило и затегнете ја поставите завртка за да се одржи јака во место.Од Производителот Вратило Јаки се лесно да се прилагоди со нивните сет завртки.Тие се лесно да се инсталира без да ја размонтираат машини или компоненти.Вратило јаки создаде цврста се вклопуваат и поголема држи власта, без вратило штета предизвикана од поставите завртки.За да ја инсталирате, едноставно слајд овие јаки на вратило и затегнете ја поставите завртка за да се одржи јака во место.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 Карактеристики на производот : користејќи вградени во лежишта, 360° произволни ротација без отпор, која

Надворешноста на третманот донесува electroplating полирање третман за да се направи повеќе рафинирано.Оваа е

DIY Материјали : Металугрија.Материјал : Титаниум Алуминиумски.Материјали : : 6 AL4 V Гр.5 (TC4) Титаниум Алумини

На SSTB сидро болт е дизајниран за максимална ефикасност како водител на болт за задржете го поседува и Си

1" Должина, 100 Кутија 0.300" На Чело Сврзувачки Елементи 0.157" месо тело со Дијаметар за поголема compressive strength.С

Издржливи нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, долг животен век.Мазна, delicately полиран, рамни и не сече р

Материјал : Тешки кука завртка завртки Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, облекаотпор,

Се користи за anchoring во конкретни само.Сидро е вметната во дупка, ноктите е погоден и се проширува сидро з

Контрола сила нема да се намали.Проширувањето прстен завртки не се лесно да се лизга,помош контрола на ц

Низок профил глава може да остане во место кога панели се надолу.Ураганот завртки, исто така може да се н

Име на производ : Само за Дупчење Base Сидро; Производ Содржина : 10pcs x Авто Дупчење Base Сидро, 10pcs x Око Завртк

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Производителот гаранција може да не се применува.Оригиналниот Dewalt квалитет.Погоден за бетон, бетонски,

Функција : 1 Поле на примена : погоден за гипс картон, бензен одбор, декоративни одбор, перфорирани одбор.

Лесна Инсталација.Достапни Во Различни Големини Се Движат Од 000 Преку 31 Солидна Црна Гума.Земја На Потек

На одредување на проширување завртки користи V облик на наклон да промовира експанзија и генерирање на f

Сите Челик, Машина Гром Сидро.Може Да Се Користи Во Цврст Бетон, Тврд Камен И Цврст Блок.Овластувања За П

Scroll