Обновено
Diydeg Велосипед Spanner, 3 во 1 Велосипед Педалата Клуч Челик Чудак Отстранување 14.5/15/24mm Издржливи со Труд Заштеда на Рачка за Поправка на Велосипед на Патот Велосипед

Diydeg Велосипед Spanner, 3 во 1 Велосипед Педалата Клуч Челик Чудак Отстранување 14.5/15/24mm Издржливи со

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.52

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, висок квалитет.Дршката е практично да се одржи и да го користите, и таа заштедува време и напор да ја размонтираат и да се соберат на возилото.Овој клуч донесува три-во-едно дизајн, три функции и една алатка, која може да ги задоволи различните потреби.Дизајнот на овој нога клуч е погоден во големина, лесен за складирање и за носење, и ќе не заземаат премногу простор.Првиот отворање на е 15mm, втората отворање 14.5 мм е погодна за Британските педали, и конечниот отворање на е 24mm.Функција : 1. Овој клуч донесува три-во-едно дизајн, три функции и една алатка, која може да се сретнат различни needs2. Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, висока quality3. Дизајнот на овој нога клуч е погоден во големина, лесен за складирање и за носење, и ќе не заземаат премногу space4. Дршката е практично да се одржи и да го користите, и таа заштедува време и напор да ја размонтираат и да се соберат на pedal5. Првиот отворање на е 15mm, втората отворање 14.5 мм е погодна за Британските педали, и конечниот отворање на е 24mm Specification : Предмет Тип : Wrench Product Материјал : Steel Product Тежина : Околу 242g/8.5 оз Пакет Листа : 1 x Клуч.

Повеќе детали

Item Type:
Wrench
Product Material:
Steel
Product Weight:
Approx 242g/8.5oz
Package List:
1 x Wrench :

Слични производи во категоријата

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот 10 совети од 3,5 д

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

Пакетот вклучува : Стол, Terra Touch Ткаенина, Слободно Брз Заклучување на Лицето Остатокот Платформа, од Суш

Пиксел густина : 200 PPI.Систем Јазици : Англиски / Шпански / Германски / Француски / Руски / Arabic / Јапонс

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Истата платформа како и во Smartphonesпатент.Само стол за масажа линија која е истражуван, развиени и собрани

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

IP67 Водоотпорен и Shockproof : говорникот се уште врши дури и кога потопен.Име : Отворено Водоотпорен Безжична

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

РедеаFree Совршен Гранит карактеристики 100% редеаслободен сјај што носи пенливи чистење на вашиот countertops,

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 32.0" (L) x 4.25" (W) x 2.75" (H).Counntry На Потекло : Турција 1

Сан Диего Padres.Сан Диего Пилешко.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сит

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака)...

Брзо Полнење : интелигентни топлина управување и 36 W автомобил адаптер овозможи брзина речиси идентична

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плака

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

Scroll