Обновено
Froiny 15 Мобилен Телефон Рака Црна/Сребрена на Ѕвонење Сплит Прстен со Куките

Froiny 15 Мобилен Телефон Рака Црна/Сребрена на Ѕвонење Сплит Прстен со Куките

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Корисна Lanyards : Овие Видиме Затворач се погодни за бесење светлина електронски додатоци и некои мали работи кои што ги носите со вас, како што се keychains, мобилни телефони, MP3, MP4, мини камери и сл.Hummer затворач дизајн : Видиме синџир е hummer затворач дизајн, вие само треба да се отвори hummer затворач и тока тоа каде што ви треба.Лесен за користење, лесен и брз.Издржлив материјал : Овој мобилен телефон Зглоб Lanyard е изработен од полиестер јаже и цинк легура материјал.Површината е galvanically обложени да се избегне губење на бојата, Силни и издржливи.Широка примена : може да висат не само што се мали играчки, значки, но, исто така, монистра и приврзоци за да се направи уникатен нараквици, ѓердани.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Телефонот не се вклучени.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни /

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.ОФИЦИЈАЛ

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с

Accessorize вашиот мобилен уред со овој здрав телефон да ѕвони!Оваа "Мир" прстен карактеристики мирен гулаб, м

Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани споре

Издржливи lanyard / рака / string да се носат USB Флеш усб, Keychain, ID Значка Носител на Името на ознаката, MP3 плеер, Ре

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Apple i Phone 7 / 8 / SE (2020).НЕ се ЛИЗГА : Обложени TPU силикони заврши обезбедув

Земајќи полесни, повеќе comedic пристап од други DC цртани филмови, Teen Titans Оди!стана еден од CN најпопуларните

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

SCOOBYDOO и сите поврзани со ликови и елементи & ХанаБарбера.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавн

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг

Исто така, совршен подарок за роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, дипломирањето, и секоја прилика.с

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Шармот приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Можете

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Тексас.Големина : 7.48x5.31x0.78inch / 19x13.5x2cm(H x W x T).Вез цвет patter, отстранлив треба за на рака.Може да ги

Scroll