Обновено
J&D Armband Компатибилен за LG G8 ThinQ/Г-7/Г-7 ThinQ/LG G6/LG G6 Плус/G5/G4 Armband, Спортски Armband Работи Armband со Клучните Носителот Слот, Совршен Слушалка Конекција Додека Тренингот Работи

J&D Armband Компатибилен за LG G8 ThinQ/Г-7/Г-7 ThinQ/LG G6/LG G6 Плус/G5/G4 Armband, Спортски Armband Работи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.52

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилагодливи рака fastens на телефон на вашата рака безбедно.Допирни екран го прави лесен за ракување со вашиот телефон преку armband.Достапни за слушалка; компатибилен со LG G8 Thin Q/LG Г-7/LG Г-7 Thin Q/LG G6/LG G6 Плус/LG G5/LG G4. Опис J&D Спорт Armband ви дава некое пријатно чувство кога ќе тренингот или работи со вашиот телефон.Допирни екран го прави лесен за ракување со вашиот телефон преку armband и прилагодливи рака fastens на вашиот телефон на вашата рака безбедно Компатибилност : Компатибилен со LG G8 Thin Q/LG Г-7/LG Г-7 Thin Q/LG G6/LG G6 Плус/LG G5/LG G4 Производ Содржината 1x J&D Armband.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.Прилагодете рака обемот На :

Ние го цениме вашиот охрабрување.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни пат

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

Не грижете се за морале да го носат вашиот копчињата во вашиот џеб или губење на нив на спроведување; Б) п

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Димензија (инчи) : оддел димензии 5.15 H x 2.75 w / надворешни димензии 5.25 H x 3.25 w / armband должина без дополнителн

Нашите neoprene armband е направен од висок квалитет на пот апсорбирање на материјал кој е дише.На предната стр

ДВЕ бендови во еден пакет.Плати 1 за да добиете 2 пливање.Resonable цена за ДВОЈНО безбедност.LED осветлен armband

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу

Безбедна копче или картичка, никогаш не се грижите за морале да го носат вашиот копчињата во вашиот џеб

【Прилагодливи Дизајн】Бенд со кука и јамка затворање е прилагодлив за удобно се вклопуваат и може да се

Во исто време, спортски телефон торба е направен од надгради водоотпорен дијамант во облик на Оксфорд т

Оваа рака ракав има доволно простор за телефонот (под 6,5 инчи).Поради својата растеглив spandex, тоа може да

Удобно : Направен со потwicking, дише ткаенина, нашите телефонски рака бендови за водење на гушнавте вашето

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Scroll