Обновено
Тешки Жица Секачи, Прирачник Алатка Vanadium Челик Странични Секачи Сечење Клешти за Кроење за Пластични Производи за Флексибилни Жици за Мрежни Кабли

Тешки Жица Секачи, Прирачник Алатка Vanadium Челик Странични Секачи Сечење Клешти за Кроење за Пластични Производи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1413.60

Дршката крива одговара на дланка и е направен од пластични материјали, која е мека и удобна да се одржи.Површината на стега главата е полиран, сечење е сјајна и рамно, и точноста е на високо ниво.Сечење на работ е фалсификувани со vanadium челик и се подложува на голема фрекфенција термичка обработка, со цврстината на 58‑64 HRC.Сечење клешти се погодни за сечење портите на производи од пластични маси, средување на burrs или сечење на меки линии.Сечење на работ на сечење клешти е фино мелен, тенки и исклучителна, сечење поефикасно.Функција : 1. Сечење на работ на сечење клешти е фино мелен, тенки и исклучителна, сечење поефикасно.2. Сечење на работ е фалсификувани со vanadium челик и се подложува на голема фрекфенција термичка обработка, со цврстината на 58‑64 HRC.3. Површината на стега главата е полиран, сечење е сјајна и рамно, и точноста е на високо ниво.4. Дршката крива одговара на дланка и е направен од пластични материјали, која е мека и удобна да се одржи.5. Сечење клешти се погодни за сечење портите на производи од пластични маси, средување на burrs или сечење на меки линии.Спецификација : Предмет Тип : Сечење Pliers Blade Материјал : Хром vanadium steel Handle Материјал : Plastic Model : MJL-A05 Color : Блу Пакет Листа : 1 x Сечење Клешти.

Повеќе детали

Item Type:
Cutting Pliers
Blade Material:
Chrome vanadium steel
Handle Material:
Plastic
Model:
MJL-A05
Color:
Blue
Package List:
1 x Cutting Pliers :

Слични производи во категоријата

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Истата платформа како и во Smartphonesпатент.Само стол за масажа линија која е истражуван, развиени и собрани

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плака

Погоден за секого : таписерии и лесни погоден за мажи, жени или деца, без разлика дали тоа е удобно патува

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бак

Солидна печати печат универзална лист за Frangipani Plumeria.Добар квалитет чисто силиконски,не деформација.Мув

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

Scroll