Обновено
Crosley CR3040A-SI Rambler AM/FM Bluetooth Преносни Радио, Сребро.

Crosley CR3040A-SI Rambler AM/FM Bluetooth Преносни Радио, Сребро.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 847.68

Супер компактен и пренослив AM/FM радио со throwback атмосфера.Вграден Bluetooth приемник ви овозможува репродукција на музика да го вградениот звучник.Батеријата напојува за лесна преносливост, и вклучен AC адаптер за кога вашиот виси дома.Џек за слушалки за приватна слушање.Продолжи антена.Супер компактен и пренослив со throwback атмосфера, на Crosley Rambler служи до совршен начин да џем песни на отворено, без разлика дали сте cannonballing на базен партија, ладење и бразилецот на скара, или lazing низ ќебе за пикник во паркот.Сакате да се намалат партијата на еден?На Rambler доби џек за слушалки за оние моменти кога сакате да се вклучите од остатокот на светот.Спин масна сребро бирање за да класичен рок и поп FM станици и да се пополни вашиот ушите со слатка хитови кои совршено одговараат на Rambler е 80-тите години атмосфера или ја погоди СУМ бирање за да го видите она што е подготовка на зборува радио.Не во радио расположение?Имаме ви се опфатени со Bluetooth функцијата, кои ви даваат опција да стримувате без оглед на дигитална музика ќе се чувствувате во моментот.Ова малку пријателе сили на батерии за големиот на отворено (АА батерии не се вклучени) или со AC адаптер за кога ќе си виси дома.Без разлика на ситуацијата, лесни Rambler е ли покриени.Излегува, добри нешта доаѓаат во мали пакети.Ramblers, ајде да се rambling!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[Придружни Објекти]Постојат и поддржувајќи U / V антена,1pc 3м / 9.8 ft кабел,1pc USB кабел [Целосна Бенд]Овој објек

ЛЕСНО & ЕДНОСТАВНИ : Нашиот shortwave AM / FM радио е едноставен и лесен за ракување, со јасни аудио.Преносни рач

Компатибилен со : Sangean ПРD9 W PRD9 W 1 CH7 CH AM / FM Времето Сигнализација Преносни Радио.Текст : 100 V 240 V во светот.Б

Fm радиото може да игра MP3 формат музика, што се зачувани во ТФкартичка (Max 32 G, не се вклучени).Поддршка на г

Преносни FM / AM / ШВ Целосна Бенд Стерео Радио, како и Поддршка ТФКартичка (Црна) 1 Фреквентен опсег : MW : 52

10 Меморија Претходно зачувани Станици (5 FM / 5 часот наутро), Лесно може да се Прочитаат LCD Дисплеј.Digital tuning

Произведено во Кина.СУМ (амплитудата modulated) / FM (фрекфентна modulated) радио, директна подесување.Карактерист

Мини Преносни FM + AM Две Бенд Радио со Звучник(Црна) 1 Фреквентен опсег : FM : 64108 MHz СУМ : 5201720 KHz 2...

Боја на случаен избор (default главната слика), или можете да ни кажете на боја сакате.црна.бренд : Модел : PL606

Мини Преносни FM + AM Две Бенд Радио со Звучник(Црна) 1 Фреквентен опсег : FM : 64108 MHz СУМ : 5201720 KHz 2 Примање на ч

4 Радиото е изградена врз принципот на SDR функцијата е определена од превземената софтвер 3 Напојува со

AM / FM Радио : најдобар начин да ги слушате вашите омилени FM во дворот, а тоа двор работа;.Можете да ја даде

ЕДНОСТАВЕН, ЛЕСЕНЗАКОРИСТЕЊЕ на FM / AM РАДИО СО ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЗВУК : Преносни рачни радио со дигитален

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатиб

Направени од високо квалитетна ABS, тоа е силен и издржлив.Стигнале антена за појасен звук.Вградениот зву

Scroll