Обновено
Edanta Мат Кармин Висока Пигмент Кармини Сомот Усна Стап Долготрајни Водоотпорен Усни Шминка за Жени и Девојки Пакување од 1 (Розова 11#)

Edanta Мат Кармин Висока Пигмент Кармини Сомот Усна Стап Долготрајни Водоотпорен Усни Шминка за Жени и Девојки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 231.84

Сомот кармин е светла и храбар, на луѓето и им даваат различни изненадување.Мат кармини целосно ги покрива усните, може да и ги покрие усна линии, како белег на лицето шминка.Висока боја кармин за да се спречи земјите-членки усните, ве молиме да користите шминка смена или шминка смена масло за да ги избрише off.Мазни и меки мат кармин има неверојатно мазни мат кармин и пигмент-богата мат боја кои слајдови непречено и одржува свилен мат финиш.Крем усните се држиме боја е фотографиран со разликата помеѓу светлината и на екран, и вистинскиот кармин е малку поинаква од сликата.Мат кармин е прилагодена за да одговара на кошули, denims и вечерните фустани.Drench вашите усни во сензуални, живописни бои со овој течен кармин.Чисти пигменти се судираат со крем течна основа за кадифена-мека,cushiony се чувствуваат.Ентузијастички и шармантна кармин Поставен Кармин е погоден за секоја жена околу вас.Најдобриот подарок е да ги споделите со неа да уживате во прекрасни и деликатна црвени усни како принцеза.Долго-траен, водоотпорен, не-стап првенство.Испорачува храбар, лесни боја, со кадифена мат финиш.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Држи ДО 3 Кармин】Тоа може да собере 3 кармин по случај (Забелешка : по тестирање, чување на кармин кој по

❤【Алое Вера Кармин во Боја на Промени】Автоматски промена на боја на кармин со температура на човечкот

★6 Бои : Уникатен дизајн на пакување надвор симпатична шише вино форма, 6 бои усна стап што се на располаг

★Со совршен пакет, тоа е подготвен за како Роденденски подарок за пријатели или семејства.Совршен за ра

【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 1017 дена.Овој сет е совршен целата година околу колекција со низа на бо

Се продава Од Ограничен Edition3 Eyeshadows : Сите Трки (М), на Сцена (S), Магијата Moor (VXP)2 Кармини : Возвишени Задовол

Hypercolor пигменти и нетранспарентно, крем глина база испорача еден удар интензитет.Раскошна мед нектар ос�

СИТЕДЕН се НОСАТ : Богатата, енергична усна боја која може да трае и до 24 часа.ЛЕСНО ДВАЧЕКОР ПРОЦЕС : За д

Боја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот осветлувањ�

#1 Усна Бренд.Не caking и лесна формула за супериорна удобност.Формулиран со витамин Е и масло од авокадо да

Само Земете Оваа Мала Случај, Можете Лесно Може Да Се Шминка Со Гледање На Вграден Во Огледало.ВГРАДЕНВО

Добиете жив боја, кој е трансфер отпорни и можат да трае толку долго како 24 часа.Богата, мазна двечекор а�

Со само 4% од Африкански слон население се уште жив, заштита нив е од суштинско значење.Усна Превез поддр�

Мега Последните Мат Кармин : Оваа полу мат кармин е исполнет со Хијалуронска Киселина, Природни Морски Р

❤ КУЛ ДЕВОЈКА ЦИГАРА КУТИЈА за ПАКУВАЊЕ ❤ Сите кармини се дизајнирани како цигари и се спакувани во кут

На волшебно пролет градина со пеперутки и daisies.Eco chic случај направени од хартија.Функции на печатење од П

Clinique Дури И Подобро Поп Усна Боја Фондација 24 Прегрни Ме.Боја : 24 Прегрни Ме : Богата, кул пурпурна тон бр�

heme Усна Крем Мус е врз основа на концептот на "прашливи ливчиња", создавање мека тебе усна шминка како су�

Нестап првенство,не мрсна : нема леплива чувство на традиционалната усна сјај.Тоа е исто така добар избо

Долготрајни Усна Боја : Нашата Super Stay Мастило Креда Кармин глајд модели богат слој на дупка со и трансфер

Scroll