Обновено
Samsung Галакси A03S (64GB, 4GB) 6.5 HD+, 5000mAh Батеријата Dual SIM GSM Отклучен 4G LTE (T-Mobile, AT&T, Метро, Глобален) Меѓународни Модел A037M/DS (w/Брз Автомобил Полнач, Црна)

Samsung Галакси A03S (64GB, 4GB) 6.5 HD+, 5000mAh Батеријата Dual SIM GSM Отклучен 4G LTE (T-Mobile, AT&T, Метро,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4299.12

6.5" 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD Бесконечност-V Екранот, 5000m Ah Батеријата, Отпечаток (страна-монтирани). 64 GB ROM, 4 GB RAM, Media Tek MT6765 Helio P35 (12nm), Octa-core, Power VR GE8320, Андроид 11, Еден UI 3.1 Јадро.Задна Камера : 13 MP, f/2.2, (макро) + 2 MP, F2.4, (длабочина) + 2 MP, F2.4, Предна Камера : 5 MP, f/2.2, Bluetooth 5.0. 2 G Бендови : 850, 900, 1800, 1900 MHz, 3 G Бендови : 850, 900, 1700, 1900, 4 G LTE Бендови : 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 28, 66. Меѓународен Модел - Нема Гаранција во НАС.Компатибилен со Повеќето GSM Оператори како Т-Мобиле, AT&T, Metro PCS, итн.НЕ ќе работат со CDMA Превозници, како што се Verizon, Крикет, Поттик.Повеќе екранот значи повеќе простор да се игра : се Прошири на вашиот поглед кон 6.5-инчен Бесконечност-V Екранот на Galaxy A03s и се види она што сте се водат за исчезнати.И со HD+ технологија, вашиот секојдневен содржина изгледа остри, јасни и јасно.Силата која ги држи ви се случува : се Остане во пресрет на денот со батерија која нема да се забави на вас долу.На 5,000 m Ah (типична) батерија ви овозможува да го чувајте го прават она што го прават, за време на крајот.Се даде повеќе простор за игра : Galaxy A03s комбинира Octa-core за обработка на моќта на со до 4 GB RAM меморија за брзо и ефикасно извршување на задачата при рака.Уживајте во 64 GB на внатрешната меморија или додадете уште повеќе простор со најмногу 1 TB micro SD картичка.Отклучување на телефонот со вашиот отпечаток : Со сензор за отпечатоци вградени во копчето, една лесна движење што добива во вашиот телефон.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

Солидна печати печат универзална лист за Frangipani Plumeria.Добар квалитет чисто силиконски,не деформација.Мув

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 32.0" (L) x 4.25" (W) x 2.75" (H).Counntry На Потекло : Турција 1

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Пиксел густина : 200 PPI.Систем Јазици : Англиски / Шпански / Германски / Француски / Руски / Arabic / Јапонс

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

Пакет : 3pcs четка влошки.Се вклопува Ајкула Модели : S1000 S1000 A S1000 C S1000 WM S1001 C правосмукалки.Singel страната диза

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

Дизајнирани да работат рака под рака со Холт Дрвото Лопати, и други водечки лопати.Врвен квалитет на жиц

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот...

Scroll