Обновено
Зебра Мрачно Перење Торба Тешки Перење Ранец со Рамо Ремени И се Справува со Патна торба за Перење со Drawstring Затворање Валкана Облека Организатор На Камп Колеџ учен?

Зебра Мрачно Перење Торба Тешки Перење Ранец со Рамо Ремени И се Справува со Патна торба за Перење со Drawstring

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ПРАКТИЧНИ】Оваа перење складирање торба може да се користи за повеќе од само вашиот валканите алишта. 【СОВРШЕН ДИЗАЈН】Оваа перење ранец е дизајнирана со прилагодливи рамо, рака и webbing се справи.Водоотпорен-Овој ранец перење торба е водоотпорен и перат.Лесно Да се Одржуваат-Можете да додадете благи перење детергент за рака мие или машина за миење, или избрише површината на ранец со влажна крпа.Совршен за семејство, патувања, кампување стан и универзитетот дом.Тоа може да се користи за чување на играчки, спортски додатоци, чевли, влошки, перници, итн.5 см)Материјал-Оксфорд ткаенина (надворешен) +Најлон (внатрешни)Внатрешниот Џеб-внатрешен џеб со патент за мали лични предмети, како што се вашиот телефон, промена или копчињата.Виси Попречи-може да висат на перење торба на вратата, бања, дневна соба, спална соба, како практичен перење попречи да се соберат валкана облека, крпи, детски играчки и други дребулии, заштеда на простор за вас.5"(дијаметар) x 29.【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

Производ Перформанси Со Користење На Полиестер Материјал, Дебела И НосатОтпорни, Оксфорд Ткаенина, Тоа

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Моден персоналните дизајн ќе биде подарок за жени, мажи, момчиња, девојки и деца, соврше

Можете или да го носат на вашето рамо или да се носат со рака, кој е многу удобен за вас да излезе.Тоа може

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 13.8x17.3 инчи / 35 x 44 cm.Гол

ЛЕСНО ЗАТВОРАЊЕ Перење кеси екстра големи димензии со drawstring на врвот задржи облека сигурен во торба за

ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Оваа група на миење кесички се направени од високо квалитетна сендвич т

Униформи, спортист облека, образование, облека, фитнес облека, бебе облека, outerwear и други облека сите се д

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

Тешки црна ремени се вклучени заедно со drawstring кабелот за напојување за да се обезбеди предмети.Идеален

Направени од оксфорд ткаенина материјал, многу издржливи за употреба, совршен.Лесно да се свитка,многу

2.Главната Боја : Бела 5 Големина : 14cm x 19cm / 5 51" x 7 48" ( Прибл ).Патент затворање, спречува содржини од одлевањ

Димензии : 24 х 1.5 x 30 Врамени.Со гордост се Направени во САД.Нашите texturized giclee lithograph е совршено заврши со 1.5

Перење Кеси.Пакетот Должина на Производот е 5 инчи.Пакетот Ширина на Производот е 5.0 инчи.Пакетот Висина

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

СИГУРЕН ПАТЕНТ И БЕЗБЕДНО ЗАТВОРАЊЕ : Mesh перење кеси за машина за перење доаѓаат со најсигурни и мазна п

Ве молиме овозможи 0.Без разлика дали тоа е за бебе соба, дете или возрасен, имаме право големина за вас!Р

★ Трајни оксфорд ткаенина материјал ефикасно спречување прашина, совршен за заштита од молци, влажни и

Направен од висок квалитет на најлон мрежа со патент затворање, трајни производи за долготрајна употре

Совршен торба за колеџ студентите кои живеат во домови, стан dwellers, и сортирање алишта дома.Тоа е направе

Направен од Супер ВисокоКвалитетни Материјали : уморни од магнети дека губат сјај и завршуваат падне на

ЖИВОТНАТА средина PROTECTIO N : силна мрежа перење торба е направен на животната средина frien dly дише полиестер

кога се полни со облека, го забавува торба стои исправено и да можат да бидат зачувани во секоја соба на

Перење Кеси.Материјал Тип : Памук.Издржливи и дише полиестер влакна материјал, здрава и чиста.Овие долна

Вие & вашата облека ќе ЉУБОВ на премија, свилен мрежа заштита на вашиот најдобрите облека, тоа е НАЈДОБРО

Нашите перење торба е погоден за дом и семејство се користи за да се сортира и организира валкана облека

Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да ги купите.ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА : Не користете ја машина

Производ Перформанси Со Користење На Полиестер Материјал, Дебела И НосатОтпорни, Оксфорд Ткаенина, Тоа

Дизајн : Функционална Убава Домашна Décor.Расклопна, Перење Бин Да Може Брзо Да Се Здипли Станот За Склади

Scroll