Обновено
Тоскана за Кожа TL Торба Мека кожа ранец за жените - TL141682 (Темно Сина)

Тоскана за Кожа TL Торба Мека кожа ранец за жените - TL141682 (Темно Сина)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2958.48

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјали : Зачукуваше кожа.Димензии : 11.81 x 13.78 x 4.72 инч.Внатре дел : 2 прегради.Може да се вклопи во А4 формат.Произведено во Италија.Состав : Зачукуваше кожа Полиестер поставата Карактеристики : Мека структура 2 прегради Надвор дел : Џеб на задната страна со затворање Внатре дел : Внатре zip џеб 2 џебови Архивиран оддел Рамо, рака : 2 прилагодливи кожа рамо ремени Формат : Може да се вклопи во А4 формат Хардвер : Златна хардвер Затворање : Zip затворање Додатоци : Прашина Торба Дополнителни Карактеристики : Рамо појас должина (min) : 15.35 инчен Рамо појас должина (макс) : 28.35 инч.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Боја во печати : Црвена Земјата Жолта.ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на п

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Димензи

Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешка во рок од 12cm е нормален феномен.Печати на вра

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Или подарок на вашето семејство или пријател, татко, мајка, ќерка, син, дечко девојка, најдобар пријател,

Капка мрежа шише за вода џебови.Лесно cinch отворањето со трајни cording ремени.Zippered надворешен џеб за вашиот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【ДИЗАЈН ОПИС】Професионални DIY, поддршка на клиентите прилагодување, fullframe еден двострано печатење, ви

МАТЕРИЈАЛ : ПЛАТНО,водоотпорен&здрав&лесни&трајни.Празна торба може да застане исправен и торба форма е

Оваа унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или дневни ранец, совршен за патување, за

1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Антикражба Патент Џеб, прилагодлив рам

Гласник торба има тесна крои, е фирма и не падне, и има силна товарот капацитет Патент дизајн, мазна и не

Материјал : 600d полиестер изградба.Пространа главната преграда со твин патент затворање.Два пред патент

Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за

Боја во печати : Бледо Жолта Бургундија.Големината на сликата печатени е 10 Печатени област е 10.Направени

МУЛТИЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Изменуваат, пер

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Оваа торба ќе биде

МАТЕРИЈАЛ : Надворешниот Материјал Е Направен Од Twill Ткаат И Плетенка Ремени И Нето Џебови, Кои Се Удобни

Производ ГОЛЕМИНА : 11 x 6 x 16 во ( долги x ширина x висок ).Издржлив Материјал : Еколошкипријателски Водоотпо

Димензии : 11.8"(L) x 5.51"(W) x 17.72"(H) x 5.9"(Страна Капка).Материјал : 1200 D високо квалитетен водоотпорен најлон.Силн

【ДИЗАЈН ОПИС】Професионални DIY, поддршка на клиентите прилагодување, fullframe еден двострано печатење, ви

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Антикражба Патент Џеб, прилагодлив рам

Увезени.Синтетички мембрани.Патент closure.UA Бура технологија обезбедува елементборат, високо водоотпоре

Широк ремени се опремени со сунѓер подлога да ти чува од поддршка за долго време и заштита на рамената.А

Голем Uzip багажстил пристап до главната преграда 30 L вкупниот волумен.Ги исполнува носат на големината о

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа

Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајн

Scroll