Обновено
GYZCZX Врежан Завеса Кука Ѕид Кука Цврсто Дрво Ѕид Кука Дневна Соба и Спална соба Декорација Додатоци (Боја : А, Големина : Една Големина)

GYZCZX Врежан Завеса Кука Ѕид Кука Цврсто Дрво Ѕид Кука Дневна Соба и Спална соба Декорација Додатоци (Боја

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 8339.04

- Исто така може да се користи за да се откажам вашиот капа или облека. - Совршени за декорирање на вашиот седи соба, дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, итн. - Одличен натпревар за традиционалните, класични или дури и модерна тематските соби. - Додадете еден допир на елеганција да било соба со овој сет на класичен завеса куки. - Едноставен и класичен Тип, атрактивни завеса додатоци заличи вашиот живот!.Карактеристики - исто Така може да се користи за да се откажам вашиот капа или облека.- Совршен за декорирање на вашиот седи соба, дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, итн.- Одличен натпревар за традиционалните, класични или дури и модерна тематските соби.- Додадете еден допир на елеганција да било соба со овој сет на класичен завеса куки.- Едноставен и класичен Тип, атрактивни завеса додатоци заличи вашиот живот!Пакетот Вклучува : 1*Завеса hook Notice : 1. Бидејќи различни компјутери се прикаже различни бои, вистинската боја може да be It е малку поинаква од сликата погоре.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 CM.Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

СТИЛ Дава изобилство на простор за бесење предмети и да ги организираат.Совршен за организирање на бил

Материјал : висок квалитет цврсто дрво одбор + цинк легура кука.Карактеристики : висок квалитет на приро

Материјал : Железо.Боја : Злато / Црна.Што виси куки може да биде одличен прилог на вашиот дом и да додадет

Пакување : 12pcs Mestep Сребро Крпа Куки, 24pcs Завртки,24 капи и 24 подлога.Големина на : на грб кука димензија е 63 x

1 Моден грб кука, едноставен и елегантен, нежна текстура и парична казна изработка 2 Избраните материјал

Бела завршница.Креирање додадена седење и складирање на секој простор во вашиот дом.Флипгорниот капак.

Тоа лесно може да се инсталира на ѕид или од врата на врата,ќе го задржи вашиот дом, уреден и да ги зачува

Рабовите се мазни, на изработката е прецизен, и тоа не му наштети на вашите раце.Ние ќе ви одговори што е

Чанта кука чанта закачалка.Подарок за мајка ми подарок за жената подарок за сестра деверуша подарок

Додавање на малку екстра сјај на вашата кујна никогаш не боли.ДОБИЕТЕ ВАШАТА КУЈНА ПРОСТОР, СО ЦЕЛ : кори

[Капацитет] Нашите Куките се Тешки и може да се Одржи До 30 кг.Употреба : Можете да ги Користите овие Грозд

Лесно да се откажам, не се потребни алатки дела на различни затворен површини, како што се насликани base,

Материјал : Бамбус, Цинк Легура(Куки).Боја : Како се покаже во слика.Завршна Површина : Боја Прскање.Овој г

Дизајниран од страна на традиционалните техника за одржување на нивните својства во било каков вид на ж

★ совршен процес мат и мазни страни за да се избегне да биде изгребани од страна на специјални завртки д

[Карактеристики] Нашите Заврткаво Вратата Шапка Носителот се Rustproof, Еднократно, Oilproof, Водоотпорен, Дебел

Целокупната димензии : 3" L x 1" W x 6" Х Во бизнисот од 1959 Купи со доверба 100% пари гаранција за враќање.Ние бр

Гроздобер бронза една кука, може да биде инсталиран во купатило, кујна, спална соба или фитинг соба и сл.

【ВисокоКвалитетни Материјали】 една кука е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик материјал

Димензии : грбот на ѕидот куки големина е 7.0x2.7 во / 18x7 cm; висината на поврземе е 1.4 во / 3.5 cm; складирање мреж

【Над Вратата, Не Ноктите Со лак во облик на цинк легура кука има мазни линии, не ја оштетува облека...

Таа е погодна за спалната соба, дневна соба, изложбена сала, вино кабинет, тремот и други сцени, полн со у

Производот е Spb1435, Сатен Никел грб / шапка кука, за употреба во спални соби, бањи, плакари & foyers.Елегантна и

★ совршен процес мат и мазни страни за да се избегне да биде изгребани од страна на специјални завртки д

Дизајниран од страна на традиционалните техника за одржување на нивните својства во било каков вид на ж

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.Тие можат да бидат поврзани и висат во с

Scroll