Обновено
YFJBHDIAN Преносни и Подвижен Фитинг Соба, Изградена-во Закачалка Род Промена на Соба L-Облик Заградата Анти-Навремено, Лесна Инсталација за женска Облека Продавница

YFJBHDIAN Преносни и Подвижен Фитинг Соба, Изградена-во Закачалка Род Промена на Соба L-Облик Заградата Анти-Навремено,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2100.00

ПОДВИЖЕН соблекувалната : Овој пренослив соблекувалната е монтажни и лесно да се соберат.Затоа, соблекувалната е лесно да се движите ,стилски и едноставен стил, погоден за облека продавници, трговски центри, канцеларии итн.ГОЛЕМ ПРОСТОР : 85x80x200cm, 100x95x200cm, може да се смести во 3-4 луѓе во исто време, што го прави повеќе сакаат да ги користат.ДЕБЕЛ ПАМУК И ЛЕН ТКАЕНИНИ : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразија-отпорен и издржлив, природни drape, лесно да се грижи за.ХРАБАР СЛЕТУВАЊЕ ПЕСНА : Користење на високо-квалитетни челик, цевки, еколошки боја, висока товарот капацитет, целокупната стабилност, без тресење.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : цврст структура, сите компоненти и загради се направи опрема што не е лесно да се тресат и оштетување за време на транспортот и употреба, мазна ја воочи големината и кука, флексибилен, лесен да се повлече, лесен за употреба. 1. Количка за метална рамка, удобен и преносливо. 2. Лесно да се соберат, не е тешко собранието процес. 3. Стабилна и цврста, широка примена опсег.Опис : Име : Подвижен Фитинг Соба Материјал : Метал рамка, Blackout ткаенина завеса Големина : 80x85x200cm, 95x100x200cm Тежина : околу 9kg, 11kgr Применливи прилики : облека продавници, трговски центри, канцеларии итн.Пакетот содржи : Затемнување завеса x 1 Метална рамка x 1 (црна) Метална кука и јамка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 Заштитете го вашиот подови од добивање ИЗГРЕБАНИ или buffed 2 Држи до пет на 5 Литри вода во шишиња 3 Издржл

48"72" Висок x 30" Широк x 30" Длабоко.Грб 16" Долго.Боја : Темно Сива Боја.Прилагодливи Leveler Глајд Модели.Факулта

Имаме добро спакувани, ве Молиме да бидат сигурни да се купи.● Цврст Структура : Осум правоаголна поддрш

Одличен избор за мајките, пријатели, ќерки и други членови на семејството Боја : злато,3, големина : 80x40x130cm

Ве молиме следете ги инструкциите и ќе може лесно да се реши проблемот на составување на преносни облек

Професионална употреба.Опис на производот Lacor е производител кои целосно ги задоволува потребите на gastr

Идеални за чување блузи, јакни, облека, фустани, чевли, totes, капи, играчки и многу повеќе ● Сите круг dustproof

*Материјал : Полиестер *Количина : 8 Компјутери / Set *Голема Крпа Торба : 42 x 33 12cm x / 16.5 x 13 x 4.7) во (L x W x H) *Среде

Тешкидолжност закачалка : Направен од висококвалитет ковано железо материјал, овој катстои грбот решет

*3 секции со јасни windows, патент затворање, и 2 рачки Патент затворање помага и штити од прашина и дамки Изд

★Прилагодлива висина, на висина може да се прилагоди слободно според вашите потреби меѓу 150170cm ★ Триаго

Спецификација : Предмет Тип : Облека Рек Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Тежина : Околу., за виси о

2'W x 2'W x 2'W x 6½'H.Белиот прав грб заврши 3 инчи.Бесплатни стр.Да ги искористат предностите на секоја педа пр

Ова е лесно, не се потребни алатки облека рек изгледа одлично & додава функција на речиси секој простор.Wh

[Имајќи силна] железо материјал, водоотпорен рѓа, лесен за чистење, висока стабилност [Елегантен едноста

Модел : SZOON611 Material : Нерѓосувачки Челик + Q235 Steel Adjustable Висина : 40.6 cm Hang Железнички : Еден Rail Color : Orange Weight Капац

◆Направени од висококвалитет бамбус, Мазна полирање, стабилна структура, силна носивоста.6 kg Карактери

*Материјал : Бамбус *Димензии : (16.1 x 11 x 10.2)" / (41 x 28 x 26)cm (L x W x H) *Тежина : 4.2 кг / 1.9 кг *Тежина Капацитет : 330 кг

)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поин

Самостојна екранот решетката за дома, мало или комерцијална употреба,Идеален за обезбедување на екстра

● Внимателен Детали Дизајн : Овој отворен Гардероба изложуваат вашите малку еден е најубавиот облека.У

【Модерна Облека Рек】Голема за да се организираат и да се создаде простор за складирање на вашиот перењ

Scroll