Обновено
Гумена Монтажа, 4Pcs Високи Перформанси Вибрации Bobbin Стабилна за Дизел Мотори за Воздушни Компресори за Бензински Мотори за Вода, Пумпи(VD1515 M512)

Гумена Монтажа, 4Pcs Високи Перформанси Вибрации Bobbin Стабилна за Дизел Мотори за Воздушни Компресори за Бензински

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1900.80

1. Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи. 2. Се користи како амортизацијата елементи за вибрации и контрола на бучавата. 5. Во аудио опрема и инструменти, да се избегне машина вибрации пречки, имаат добра бафер. 3. Заштита на машината е нормална работа и да добиете добар околината, намалување на бучавата и шок очигледно. 4. Едноставна геометриска дизајн поддржува динамични перформанси и стабилност под странични/странично сили.Функција : 1. Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи. 2. Се користи како амортизацијата елементи за вибрации и контрола на бучавата. 3. Заштита на машината е нормална работа и да добиете добар околината, намалување на бучавата и шок очигледно. 4. Едноставна геометриска дизајн поддржува динамични перформанси и стабилност под странични/странично сили. 5. Во аудио опрема и инструменти, да се избегне машина вибрации пречки, имаат добра бафер.Спецификации : Материјал : Пластични + Метал Боја : Црна + Сребро Факултативна Големина : VD8*8 М3*8, VD15*15 М5*12, VD20*30 M6*18 Количина : 4pcs Пакет Листата : 4 x Гума Месеци.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ISO 1251600 (да се прошири до 6400).Вашите пријатели ќе бидат љубоморни, тие не беа таму!Подготвени за екстремни

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

Истата платформа како и во Smartphonesпатент.Само стол за масажа линија која е истражуван, развиени и собрани

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот 10 совети од 3,5 д

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плака

Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 32.0" (L) x 4.25" (W) x 2.75" (H).Counntry На Потекло : Турција..

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака) [Прилично &

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

Солидна печати печат универзална лист за Frangipani Plumeria.Добар квалитет чисто силиконски,не деформација.Мув

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бак

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

Scroll