Обновено
Eyekepper 5 Парови Читање Очила за Жените Читање +3.00 Желка Рамка Читање Очила

Eyekepper 5 Парови Читање Очила за Жените Читање +3.00 Желка Рамка Читање Очила

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

ПРОИЗВОДИ ДИМЕНЗИЈА-Рамка материјал : пластични,Леќа ширина : 2 1/16" (52mm),Рамка ширина : 5 3/8" (137mm),Леќа висина : 1 1/16" (27mm),Рамка висина : 1 1/4" (32-милиметри),Мост (DBL) : 9/16" (15mm),Храмот должина : 5 5/16" (164mm),Пролет зглоб : Да,Леќи : Aspheric,Главата големина : Тесен за да Медиум.EYEKEPPER ПРОЛЕТ ЗГЛОБ ПРАВОАГОЛНА ЧИТАЊЕ ОЧИЛА.EYEKEPPER ЧИТАЊЕ ОЧИЛА-5 пакет на 1 Ниска Цена,се Поставува дојде во 35 силата на вашиот избор.Овие не се меша сила.Пролет-натоварени шарки.Класичните правоаголни облик рамки, изгледа добро на секое лице.Врвен квалитет на пластична рамка,леќи и имаат пролет-натоварени шарки.Удобно Eyewear : рамката е удобен за носење и леќи светлина е многу добар.Покрај тоа, повик за дизајн на рамка ви држи изгледа професионален и модерен додека работат или читање.Погоден за различни лицето видови.Совршен подарок за вашите пријатели, родители, баби и дедовци и роднини.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Метална рамка.НеПоларизирани

Мини простор за складирање,може да се преземат за да се насекаде.Тоа не е препорачливо да се користи пос

Пластична рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 1.77 инчи.Леќа висина : од 1,5 инчи.Мост : 0.4 инчи.Р

Cli C Читатели им понуди стилски дизајн со предна магнетни конекција.Континуирано храмови форма заврши о

Смола рамка.антирефлективен леќа.неполаризирани.Леќа ширина : 55 милиметри 【Bifocal Леќа】 На bifocal леќа има

Метална рамка.Поликарбонат леќи.Неполаризирани.Леќа ширина : 54 милиметри.Леќа висина : 34 милиметри...

Не Поларизирана.ЈАСНО ЛЕЌА : најдобрите зголемена леќи за да може ефективно да го блокира glares; Зацврстув

[ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА] : 5 Пакети на читање очила / A крпа торба / ткаенина за чистење / A очила случај...

Пластика.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури и смола материјал,издржлив и јасно.Задржи

НОВ прилагодлив headband проширува назад за широк глави / страни, исто така, се прошири за долго глави.Уника

Рака : 140 милиметри.47 во, Леќа висина : 39mm / 1.Зголемување : +1.Леќа ширина : 46 милиметри.Димензија : Рамка / Леќ

Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 52 милиметри.Леќа висин

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Увезени.Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.УВ 360 Заштита слој.Леќа ширина : 41 милиметри.Леќ

[БЛОКИРАЊЕ на ШТЕТНАТА СИНА СВЕТЛИНА ] Според научните истражувања, сина светлина е поделена на штетнат

Стилски рамки направени да изгледаат добро со секоја облека и додатоци.Читање сила дизајниран specifially за

Пластична рамка.Пластични леќи.неполаризирани.Леќа ширина : 78 милиметри.Мост : 20 милиметри.Bifocal читање н

Целосна пластична рамка перформанси читање очила.Правоаголна форма читателите се луксузен дизајн во с

4 Пара на Жените Читателите на 1 Ниска Цена.Ретро Гроздобер Мачка Око Форма Дизајн.Мала Тежина Пластична

Scroll