Обновено
Cat5e Вмрежување RJ45 Ethernet Patch Кабел (15 Метри) Сина

Cat5e Вмрежување RJ45 Ethernet Patch Кабел (15 Метри) Сина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 128.40

RJ45 CAT5 CAT5 E ETHERNET LAN МРЕЖАТА КАБЕЛ - 15 FTCat 5e фиксна должина на мрежните кабли се совршена комбинација од вредност и перформанси.Секој кабел е направен од чист бакар извртени пар врска со 50u" злато позлатен контакти (краток тело).Повеќето буџет кабли skimp со 10u".Оваа Cat5e директно-преку patchcord карактеристики на едно парче конектор со вирус олеснување менгеме што го прави исклучително издржлив 350 Mhz Категорија 5 E Печ Мозок (UTP)4 Извртени Pairs EIA/БИРОТО за минлив исхемичен напад-40 A ETL Verified50u" (Краток Злато Позлатен Тела)Моделирани Вирус Relief Stranded 568 BRo HS Согласност.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Нашата нова EASYboot, Фераристил patch кабли имаат сите на иста корист на стандардот на половинамун го подигне

Unshielded Извртени Пар (UTP) Категорија 5e Етернет кабел 24 AWG заробени, чисто голи бакар проводници...

ВО КУТИЈА : 50метарски RJ45 Мачка5e мрежата Ethernet кабел (5pack).УДОБЕН : се Поврзува компјутери и периферни уреди

Се поврзува со компјутер печатач, рутер, префрлете се во кутија или други мрежна компонента во wired Локал

RJ45 CAT5 CAT5 E ETHERNET LAN МРЕЖАТА КАБЕЛ 50 FT Зелена Користење Cat5e заробени печкабел, можете да уживате во високобр

Не користи polycarbonates и не смеси се користи во i Selek конектори и чизми [ Карактеристики ] Помине Преку Конект

Таа поддржува до 350 Mhz (cat5e) е погоден за Брз Етернет, Gigabit Ethernet, и 10Gigabit Ethernet.Сите кабли се направени од 100% г

Контактирајте Со Позлата : 50 Micron Злато Позлатен.Спецификации : Кабел Тип : CAT5 E 4Пар во UTP.Високи Перформан

RJ45 CAT5 CAT5 E ETHERNET LAN МРЕЖАТА КАБЕЛ 75 FT Бела Користење Cat5e заробени печкабел, можете да уживате во високобрзи

Високи Перформанси RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што

Високи Перформанси RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што

50 нога UTP Cat5e Сина Етернет Кабел Не се Подигне.Дали сте во потрага по висок квалитет на Етернет кабли за у

УЛ Наведени, Ro HS Согласност, минлив исхемичен напад / ОВЖС во Согласност 5 ft Црвено CAT5e Ethernet Patch Кабел Easyboot

UTP Моделирани Easyboot.Со своите лесно да се поврзете / исклучување табот и низок профил говорница, овие каб

Произведено во САД 100% БАКАР САМО 24 AWG ЖИЦИ, 50' ЗЛАТО ПОЗЛАТА 8 P8 C ПРИКЛУЧОКОТ.ПРОИЗВЕДЕНИ СО ГОРДОСТ.КАБЕЛ

Scroll