Обновено
Сон Ми Оди-Getter 3-во-1 Активност Бебе Вокер, Розова

Сон Ми Оди-Getter 3-во-1 Активност Бебе Вокер, Розова

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1559.76

За САМО патнику функција, треба да биде до 12 месеци.Ве молиме имајте во предвид за пешаци дека конвертирате да активност центар може да имаат до 24 месеци старост опсег.Помогнат на вашето бебе да се откријат одење со Одат Getter 3-во-1 Активност Вокер.ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : високо пена за седишта назад обезбедува додаде поддршка и утеха.Користете го како прошетка зад вокер како LO добива убедени или како рокер кога оние мали нозе треба одмор!Користете го за стационарни игра, околу зглобот, скокаат и да се смееме или притисни го и прошетка.Седиштето подлога е погодно машина-перат.Оди Getter карактеристики три висина прилагодување за да се задржи чекор со оние растечки чекори.Независната пред вртливата тркала овозможи лесно маневрирање и пропадна отпорни на триење влошки, врз основа дополнителна безбедност.2 lbs Избрише пластични делови со влажна крпа за да ја исчистите.Светла мулти-функционални играчка фах нуди нон-стоп забава.Таа, исто така доаѓа со отстранлив снек послужавник за оброци во движење!Вашето дете ќе уживаат во 3 привлечни бои и тренди модели дека Оди Getter е на располагање во.Оди Getter карактеристики три висина прилагодување за да се задржи чекор со оние растечки чекори, Тоа се согласува да ASTM F977 Стандарди за Безбедност.Други корисни карактеристики вклучуваат удобно висока пена за седишта назад со кој се предвидува додаде поддршка.Избрише пластични делови со влажна крпа за да ја исчистите.БЕЗБЕДНОСНИ ПРАШАЊА : - Оди Getter согласува да ASTM F977 Стандарди за Безбедност.Употреба на пренослив производ подложка за нозе кога се стационарни.Употреба на пренослив производ подложка за нозе кога се стационарни.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[Бебе Главата Шлем]За вашите активни деца кои се учат да одат, craw и да застане, главата заштитник шлем деф

Безбедност & шок апсорпција : Мултислој памучна крпа композитниот материјал може ефикасно да се намали

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

бебе се игра мат деца капа на малиот божиќ пижами diademas став бебе девојка вокер за бебе момче 4 месеци при

Прилагодлива ГолеминаНеразвиената заштитна harnesses капа со , одговара со било која големина на детето гла

* Количка, unscrew на завртката на капакот, нема простор Центарот на гравитација на возилото паѓа на четири

9"==Нога Должина : 17 CM / 6.ღღღ За Пакети на Превозот : ღ И Ако сакате да примите објект во една недела, может

Сигурен : Лесен, здрав црвено челична рамка со четири тркала обезбедува целосна стабилност и лесно движ

кревет застане прстен Ергономски дизајн, удобно да се одржи, не ќе му наштети на бебето.бебе се повлече п

Answer : ___________________________ Note : миење на рацете,се исуши, не се користи за миење,за ДА бидете сигурни дека сите

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Чистење чевли горниот и Кр

Интерактивно учење бебе Вокер има отстранлив игра панел; фрустрација слободни пакување значи станува з

1"==Возраст : 18~24 Месец==велика БРИТАНИЈА : 3.Го прави совршен подарок за вашите сопствени малку љубов.9"==Воз

❤️ ❤️【Забелешка】 : Ова е Азија големина.Кука & Јамка затворање ❤️ ❤️ Прекрасна и шармантна дизајн н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Чистење чевли горниот и Кр

❤ Ублажување на судир : надворешниот слој е памук, и пополнување слој е висока густина еластична сунѓер,

Користење на квалитетни материјали, дише, кожатаfriendly и удобен за употреба.На crotch дел е монтажни, кои мож

ღ И Ако сакате да примите објект во една недела, можете да изберете DHL,кој ќе чини $39 и 35 дена да пристигна

????【НАМАЛИ BACKACHE ШТО ПРОИЗЛЕГУВААТ ОД СВИТКУВАЊЕ НАД】????Дали сте затоа што на долг рок се превиткуваат Д

Бебе Години Главата Заштитна капа е направен од висококвалитет ткаенини, мека на допир, добра пропустли

▶Квалитетен материјал : Еколошки PP материјал, безбедно, нетоксични, стабилен, лесен за чистење...

Scroll