Обновено
SLSFJLKJ Електронски Дигитални Vernier Caliper Кочница Подлога Caliper за Внатрешни Надворешен Дијаметар Мерење на Длабочината на

SLSFJLKJ Електронски Дигитални Vernier Caliper Кочница Подлога Caliper за Внатрешни Надворешен Дијаметар Мерење

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7176.00

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар и длабочина димензии се лесно и прецизно измерени.Направени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, со висока цврстина, висока цврстина,' рѓа и корозија.Висока прецизност на мерење, стабилен и сигурен.Со прекинувач, мерната единица за конверзија во било која позиција, расчистување на било која позиција, со излез на податоци.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи 2 Се користи како

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака)...

Брзо Полнење : интелигентни топлина управување и 36 W автомобил адаптер овозможи брзина речиси идентична

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бак

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плака

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака)...

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

Scroll