Обновено
ACPFRTM02 Висока Точност Температурни Сензори за Детекција Следи со Аудио и e-mail Alert Вклучува Стојат

ACPFRTM02 Висока Точност Температурни Сензори за Детекција Следи со Аудио и e-mail Alert Вклучува Стојат

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1550.40

1. Детектира високо чело температура или без лице маска настани.2. Аудио Предупредување, I/O Предизвика Промени, и e-mail Слика Сигнализација.3. Нема да снимате видео (само слика image ако настан предизвика).Побезбедно за загриженоста за приватноста.4. Бара штекер.Интернет потребно само ако e-mail Alert е потребно.5. Рачно да го скенирате луѓе кои влегуваат во зградата значи дека 3-4 метри од човек, кој е премногу блиску за контакт.Овој производ овозможува безбедно растојание да го следат.6. Колку чини да се ангажираат некого да останете надвор и постојано да скенира дојдовни луѓе?Овој производ е многу повеќе прифатлива и удобен.7. Вклучува Напојување и Високи Застане. (Кратко Мирување Се Продава Одделно)8. 1 Година Гаранција Вклучени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : се Направени од издржлив полиестер ткаенини материјал, многу удобно , заштита на вашата внат

Аудио, видео, компјутер и дигитални опрема апликации.Пријатели Со Стандардни и се Распарчи и Заклучувањ

Добредојдовте на Lroxiy!Ние ќе се фокусираме на доведување, модерен и врвен квалитет на објектите на клиен

24' x 24' Основни Две Кола Гаража Градење Планови.Основни гаража има 16' w.x 7' h.стандардна големина двојно ав

Можете лесно да се разбере промените во вашиот дом и брзо да одлучи кога да се движат или humidify!answer : __________

УПОТРЕБА : се Користи на пијалаци шише како вода складирање контејнер за да се прилагоди на растенијата

Вистински оем замена дел.Нашите светска класа производствени капацитети, иновации и оптимизиран за упр

Пакет : Yes.Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Број на модел : клима уред Далечински Управувач.Безжичн

Овозможува лесен пристап до сите функции без отстранување на вашиот телефон случај Ултра тенок и лесен

Се продава во пакување од 15 Дизајниран да се вклопуваат во slatwall лесно панели.Мора да биде вметната во slatw

Мазна површина се намалува прст отпор.База на ЦРЕША MX Микро Прекинувач Брзина.Дизајниран За Професиона

серија : NFS12 во текот водење на вртежи во минута (внатрешно трка) : 4500 вртежи во минута.создаден дијаметар

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

Трета Страна Додатоци!Висок Квалитет Замена продолжување кабел за xbox.Компатибилен со Оригинални XBox.Го

Издржливи тешкидолжност цврсти пластични црна гума.Големина стол за да ги собере нозете, canes, ски столбо

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Вклучува (2) 8" WB30 T10074 (7 1 / 2" кол.) Номинална 1500 W во 240 Volts.WB30 T10078, WB30 X24401 заменува WB30 X20479, PS11721464, WB30 T10027, WB30 T10111...

Висококвалитетна Кожа копче фоб покрие случај торба носителот јакна заштитник одговара за 20162021 Hyundai Tucso

2rung модел.Долго тело прифаќа фази на 20инчен ширина.Лесен, здрав лесен за употреба.Дизајнирани за брз обл

◆[Структура Одлична за Семејства со Деца и за Сопствениците на домашни Миленичиња.Pensura Дизајн Печати ст

Scroll