Обновено
100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY01314 Ориз Сад Само се Јаде Не се Мијат

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY01314

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1984.08

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY01314 Ориз Сад Само се Јаде Не се Мијат.Големина : Уво Пад : Години : 25x26mm (0.98" x 1.02"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 100 Парови.Боја : антички сребрен тон како фотографии, Направени од Цинк Легура, Метал. 100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY01314 Ориз Сад Само се Јаде Не се Мијат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм W6 XU5 Був.Големина : Уво Пад : Год

18 K ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН : Изработени од месинг 18 K злато позлатен, го прави да изгледа светкавиот и препознатли

1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY00

Големина:7 * 8 мм.Компактен и лесен,лесно да се облекуваат.Шармантна и привлечна за сите прилики,одлична

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

1 Назад & 1 Двојно Рецка Пост : 18 K Цврсти Бели Златен Премија за Безбедност во Собата.Dualтабот ослободување

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B8 VS6 Анти Војна Знаци Срце.Гол

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

3слој позлата техника.про65 Оловобесплатно без никел.Се продаваат по 6pcs.Златозаврши месинг.Хируршки нер

50 Пара Аудио Касета Ленти Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм W4 OB6 Големина : Уво Пад : (Appro x .)23 x 16mm(0.

Акрил + железо.Должина и ширина : 3.7*1.1 cm.Повеќе апликации : овие обетки се погодни за различни прилики, как

Овој пакет доаѓа со 100 парчиња на earring pin studs,100 парчиња на пеперутка earring грбот и 100 парчиња на куршум earring н

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

1 Парчиња Обетки Уво Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Клипови Pin Ткаенината U0966 Десната Страна Цвет.Дименз

Овој производ е исто така погоден за пребарување : 4mm стакло cabochon, стакло cabochons 20mm, 12mm стакло, стакло cabachons

Спецификација: ●МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик ●БОЈА : Сребро ●ГОЛЕМИНА: Рамна подлога дијаметар :

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

1 Парчиња Обетки Уво Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Клипови Pin Ткаенината S0762 Rhombic Бонбонче.Димензии : 15 х

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки H4 FJ0 Шупл

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки X2 EP0 Лаже

Scroll