Обновено
100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач G8DV2 Ангел

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1984.80

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач G8 DV2 Ангел.Секоја Големина : Уво Пад : (Прибл.) : 24x27mm,(0.94" x 1.06"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 100 Парови.Ние нудиме bulks многу цена, купи повеќе поевтини.Прочитајте ги деталите, бидете сигурни дека ќе цел точната големина шарм што го сакате. 100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач G8 DV2 Ангел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Метал Sterling Silver.Поставување 4 Prong Овална.Поставување Големина 11mm x 9mm.Приближна Тежина 1 грама.Ова е нова

* Материјал : Месинг Да се претвори вашиот омилен шарм или монистра во обетки лесно со овие цврсти earring ку

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

Ова е нов сет на 5 парови на 14 karat злато исполнет пастир кука обетки.Одлична за правење на обетки.Сите има

Акрил + железо.Должина и ширина : 3.7*1.1 cm.Повеќе апликации : овие обетки се погодни за различни прилики, как

【200 PCS / 100 Парови】14 K злато earring куки со топка , што е доволно за вашето слободно и замена...

25 Пара Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A6 TT6 Големина : Уво Пад : 11 x 15 x 3мм (0.43" x 0.59" x 0

Овие earring куки има прилагодливи јамка и може да се користи за додавање на шарм, синџир, или beaded dangles.Матер

Злато Исполнет, 1 / 20 14k Злато од страна на Тежина.Противалергиски и Економичен.Најдобра замена за 14 K злат

Практични функции : Ова јасно earlobe поддршка влошки се специјално дизајнирани за да се одржи било обетки

За месинг накит додатоци, ве молиме проверете нашата огласи за.Sterling silver е направен од 92.Во потрага за нак

Овој производ е исто така погоден за пребарување : 4mm стакло cabochon, стакло cabochons 20mm, 12mm стакло, стакло cabachons

1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY00

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B8 VS6 Анти Војна Знаци Срце.Гол

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм W6 XU5 Був.Големина : Уво Пад : Год

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки L6 MF6 Крун

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки H4 FJ0 Шупл

50 Пара Аудио Касета Ленти Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм W4 OB6 Големина : Уво Пад : (Appro x .)23 x 16mm(0.

* Одлично за earring одлуки, можете да ги додадете сите видови на материјали за DIY свој уво studs 50 Парчиња Крис

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Q3 ZX8 Був Cabochon База на Празно.Го

Пакетот вклучува : 250 парчиња 3 мм earring мислења и 250 парчиња, 5 mm рамен earring мислења и 500 парчиња силиконски ea

Овој пакет доаѓа со 100 парчиња на earring pin studs,100 парчиња на пеперутка earring грбот и 100 парчиња на куршум earring н

Површината на дрво earring приврзоци се мазни, совршен за да се наслика и дамка.Доволно количество за да мож

1 Парчиња Обетки Уво Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Клипови Pin Ткаенината U0966 Десната Страна Цвет.Дименз

Големина:7 * 8 мм.Компактен и лесен,лесно да се облекуваат.Шармантна и привлечна за сите прилики,одлична

Scroll