Обновено
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај за Coolpad Мега 2.5 D - Нп Саи Ram меморија

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај за Coolpad Мега 2.5 D - Нп Саи Ram меморија

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 357.84

Дизајнер Случај за Coolpad Мега 2.5 D е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Coolpad Мега 2.5 D. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Coolpad Мега 2.5 D е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Coolpad Мега 2.5 D Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Coolpad Мега 2.5 D Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Coolpad Мега 2.5 D а ти го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Coolpad Мега 2.5 D со Дизајнер Случај.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Инсталацијата е премногу едноставен: се користи за чистење алатката за да го избришете екранот на теле

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

✿[Компатибилен со] : Huawei Y6p 6.3" ✿[Карактеристики на производот] : Висок квалитет TPU меки силиконски страни

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Huawei Колега 40 Pro+

Компатибилни Модели на телефони : САМО одговара за Apple i Phone 7 Плус и Плус 8, 5.5 инчи (Не одговара за други мо

Пакување информации : 1 x Силикони случај.Тоа е еколошки, издржливи, шокдоказ и капкадоказ, и го штити тел

✔ Компатибилност Овој случај е компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 6.8" ✔ Против Пролизгување & Анти Нула Тк

Одговара за Chevy : S10 ги Собереш 1999 2004 Година, Палто 1999 2005, Пионер 1999 2001, Колорадо 2004 2012, Лавина 2002 2006 Годин

Компатибилен : специјално Дизајниран за Samsung Галакси A02 Изработени од мек TPU + КОМПЈУТЕР, allinclusive дизајн, ш

Што повеќе,Тоа е многу корисна кога гледате видео клипови и да донесе handsfree функција.корисно за гледање

Антиscratch Equipped со антинула / заоблачено вграден екран заштитник во предната маска.Ве молиме потврдете пр

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° за Леново K9 забелешка : Овој случај гара

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран

✿[Компатибилен со] : Samsung Galaxy A21 S 6.5" ✿[Висок Квалитет] : TPU меки силиконски е особено издржливи, посилни и е

✿[Компатибилен со] : Xiaomi Mi Забелешка 10 Лајт 6.47" ✿[Уникатен дизајн] : мека TPU и карбонски влакна дизајн на г

Компатибилен : Samsung Galaxy A22 4 G.На работ на телефонот случај е поголема од работ на екранот на телефонот и на

Компатибилен : Huawei Y7p 6.39".На работ на телефонот случај е поголема од работ на екранот на телефонот и на ка

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Huawei Колега 40 Pro+

✿[Компатибилен со] : One PlNord N10 5 G 6.49 ✿[Уникатен дизајн] : изработена од мек TPU внатрешни работи и да не се ли

Ние сигурно ќе се направи сте задоволни.Секој клиент само треба да го изберете вашиот омилен дизајн за в

Scroll